reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

reklama
Teraz tak to wyglada
received_1317498205286749.jpeg
 
Mysla
Czytam, czytam i nie nadążam. Nie nakręcasz się, ale codziennie mamy od ciebie update twojego śluzu i bólu. Nie nakręcasz się a sikasz na test w publicznej toalecie, nie wiadomo ile po owu. Nie nakręcasz się ale twoje posty są przeplatane „nie ma za bardzo szan” „ale zrobię bo co jeśli” zrobiłam tatuaż a nie było do zaznaczenia, ze jestem w ciąży. Tryb wakacyjny, No nie wiem. Wydaje mi się, ze mało która staraczka tutaj tak skrupulatnie opisuje swój śluz i bole nie nastawiając się na ciąże. Kręcisz się w kółko, mam wrazenie, ze podświadomie chcesz, żeby któraś Ci napisała ze to może być ciąża.
I na koniec: ja nigdy w ciąży nie byłam. Może i nie będę, i wiem ze można sobie wkręcać różne rzrczy. Ale raczej myślałabym racjonalnie, ze seks z 1 sierpnia nie da mi ciąży przy ewentualnej owu 5 sierpnia, i wolałabym przyjść to do wiadomości i iść się przebadać, tym bardziej po cp, niż sikać na testy i analizować śluz.
Myślałam, ze po to jest ten wątek 😁
 
Mysla
Myślałam, ze po to jest ten dział 😁
Wątek jest po to, żeby dzielić się swoimi testami, owulkami, wizytami na moni itp idp, owszem można pytać o radę, można dzielić się swoimi objawami, obawami. I tak jak ty nam tutaj codziennie skrupulatnie je opisujesz tak my możemy Ci na to odpowiedzieć to, co uważamy. To ze nie przyjmujesz niczego do wiadomości to nie jest już twoja kwestia 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry