reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

Czekaj...to mam rozumieć że każdy kalendarzyk pokazuje Ci np owu i okres w inne dni?Bo ja np jak to sprawdzałam na kilku kalendarzykach to mi się daty pokrywaly. Na każdym pokazywał ten sam dzień np okresu
A z tego co ty piszesz i ja rozumiem ,to używasz kilku kalendarzykow, i daty okresu nie są zgodne,no chyba że wpisujesz na każdym inną długość cyklu, to wtedy wszystko jasne

Akurat to mnie nie dziwi bo te kalendarzyki to raczej statystyka, szczególnie jak tylko wpisujesz 1dc.
Ja mam aktualnie dwie aplikacje Flo i Mój kalendarzyk - w obu wpisuję to samo tzn. 1dc, długość miesiączki i temperaturę. Temperaturę mniej więcej od września 2021. Wcześniej tylko same miesiączki. Testów owulacyjnych nie zaznaczam, bo w sumie to mój pierwszy i jedyny cykl z nimi - poza tym obie aplikacje przesuwają wtedy owulacje na 1 dzień po piku, a widomo że może to być 24-36h więc bez sensu :p
No ale do brzegu, mimo że w obu apkach mam ustawione aby one sobie zliczyły wszystko i wyciągnęły statystykę to pokazują mi owulacje w różnych dniach Flo 9.08, Mój kalendarzyk 12.08 - różnica niby nie duża, ale jakaś tam jest. Biorąc pod uwagę, że pik miałam 09.08 to owu powinna być wczoraj lub dzisiaj czyli żadna nie trafiła :p no i w związku z tym 1 dzień cyklu też mi pokazują w innych dniach, choć tu znowu dziwnie bo różnica tylko 1 dnia, więc pewnie jedna z nich uznaje, że mam inną fazę lutealną niż ta druga apka 🤷‍♀️

Dlatego nie warto opierać się na kalendarzyku :p
 
reklama
Laski, pewnie wiele z was zna, ale dla takich co ja które nie znały polecam mega fajny profil na insta akademia płodności :) trafilam przypadkiem kilka dni temu. Historie par które korzystają z ich pomocy są tak wzruszające i tak piękne, ze naprawdę chce się wierzyć w cuda :D aktualnie to mój 5 ( łącznie) cykl starań wiec, nie zakładam najgorszego ale w przyszłym miesiącu mam zamiar zrobić podstawowe badania hormonalne, standardowo sprawdzić tarczyce ( 2 miechy temu była 1,1) o generalnie sprawdzić co mogę zrobić by zwiększyć nasze szanse :)
Znam ;-) Ściągnęłam sobie ich dietę kiedyś...
 
Chyba zaszła w ciążę, ale pozegnała się z wątkiem, bo poroniła?
nie, raczej nie poronila. Z tego co pamiętam to mówiła, że ma jakiś cień na teście, ale nie do uchwycenia telefonem o nie chciała pokazać zdjęcia, zgłosiła się na mamusiowy wątek, zrobiła betę i okazało się, że negatywna, więc poronienia nie było. Ale jeśli coś pokręciłam, niech ktoś mnie poprawi
 
A w którym będziesz dniu cyklu jak będziesz w tym szpitalu? Bo w działach na NFZ często te badania, które powinny być w 2-3 dniu cyklu robią w 14. I to jest totalnie niepotrzebne :(. Więc jeśli masz wybór terminy i wiesz jakie badania to postaraj się zrobić tak, żeby się tam znaleźć we właściwym dniu.

Niestety ból piersi nie jest objawem ciąży, bo inaczej wiele z nas co miesiąc byłoby w ciąży :-(.
W nowym cyklu mam być
 
reklama
Akurat to mnie nie dziwi bo te kalendarzyki to raczej statystyka, szczególnie jak tylko wpisujesz 1dc.
Ja mam aktualnie dwie aplikacje Flo i Mój kalendarzyk - w obu wpisuję to samo tzn. 1dc, długość miesiączki i temperaturę. Temperaturę mniej więcej od września 2021. Wcześniej tylko same miesiączki. Testów owulacyjnych nie zaznaczam, bo w sumie to mój pierwszy i jedyny cykl z nimi - poza tym obie aplikacje przesuwają wtedy owulacje na 1 dzień po piku, a widomo że może to być 24-36h więc bez sensu :p
No ale do brzegu, mimo że w obu apkach mam ustawione aby one sobie zliczyły wszystko i wyciągnęły statystykę to pokazują mi owulacje w różnych dniach Flo 9.08, Mój kalendarzyk 12.08 - różnica niby nie duża, ale jakaś tam jest. Biorąc pod uwagę, że pik miałam 09.08 to owu powinna być wczoraj lub dzisiaj czyli żadna nie trafiła :p no i w związku z tym 1 dzień cyklu też mi pokazują w innych dniach, choć tu znowu dziwnie bo różnica tylko 1 dnia, więc pewnie jedna z nich uznaje, że mam inną fazę lutealną niż ta druga apka 🤷‍♀️

Dlatego nie warto opierać się na kalendarzyku :p
Hmmm.ja jak wpisywalam tylko 1 dc i dł cyklu wszystkie mi pokazywały tak samo...nie mówię tu o wklejaniu testów owy,temperatury itd...mówię o zwykłym kalendarzyku
 
Do góry