reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

reklama
Z własnej obserwacji wiem, że za tymi pęcherzykami to trudno nadążyć.
Kiedyś na monitoringu kd 10 dc mój pęcherzyk rósł bardzo wolno, nawet mniej niż 1 mm na dzień a nagle jak już byl 17 mm to dostał speeda i pękł następnego dnia.

Do tego ból jajnika w czasie owulacji. Zawsze myślałam, że boli jak jest owulacja. Potem wyszło, że bolało jak pęcherzyk rósł i się rozpychał. A czasem ten ból był już po owulacji, chyba przez ruchy jajowodu, który transportuje jajeczko do macicy🤷‍♀️
dlatego u mnie temperatura wszystko powie 😂 Aż się dziwię, że od początku nie mierzyłam i się tak strasznie przed tym broniłam 😂
 
A z jakiego termometru korzystasz?
I z jakiej apki?
termometr Microlife na Allegro kupiłam. A temperaturę zapisuję we flo - po kilku cyklach już widziałam co i jak, w międzyczasie też testy owu i podglądanie na usg u lekarza co się ładnie pokrywało. Ale ja mam regularne cykle, wiec łatwiej mi było obserwować konkretne momenty cyklu
 
reklama
Do góry