reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

Ale jak np wyjdzie test owu dodatni i chcesz potwierdzić na usg to chyba trzeba się wcześniej na wizytę umówić A nie tak z buta, nie wiem jak jest u was w miastach ,jak u was z ginami , ja mieszkam w małej wiosce ,do miasta muszę dojechać ok 15 km ,jest tam dużo lekarzy ale nie ma opcji że dziś dzwonię że chce przyjechać na monitoring,trzeba wcześniej się umawiać,nawet prywatnie
Jeśli masz regularny cykl, to wiesz mniej więcej kiedy zaczynaja się dni płodne. I możesz się umówić z wyprzedzeniem. Ja np. Umówiłam się w 12dc na monitoring a dziś mam 5dc. Wiec spokojnie od 10 -11 dc robię sobie testy owu, potem gin robi monitoring i mniej więcej wiem co i jak. Owulke mam zwykle 14-15 dc. Oczywiście możesz się umówić 13dc, byle w okresie dni płodnych, jeśli wiesz kiedy mniej więcej masz owu.
Czesto tez są lekarze prywatnie z terminami na już. Ale ja bym raczej dostosowała testy do gina a nie gina do testow
 
reklama
Dziewczyny potrzebuję zastrzyk dobrej energii na sierpniowe starania. Trochę tracę na to wszystko siły, łapie doły, ale staram się podciągać do góry. Kto potrafi rzucać kulą mocy 🙂 może @Ceonis jakieś czary Mary, żebyśmy wszystkie nabrały nowej nadziei i siły ☺️


Wszystkie bardzo się staramy
I problemy pokonamy
Stary plemnik wepchnie w dziurkę
I zapłodni Twą komórkę
Wszystkie bardzo w to wierzymy
I 2 kreski zobaczymy
 
Aż tak? Ja mam wstępnie od soboty brać 10 dni ,ale dziś zmieniam gina ,idę do innego i może powie że mam nie brać, to tylko stracę kasę za 2 opakowania ,bo już mam kupione..
Ale Jak czytam wasze objawy po nim to już mnie wszystko zaczyna boleć....A najlepsze jest to że już jajniczek dał mi spokój, bolał tylko wczoraj
No mnie bolała 10 dni, nie był to taki ból, że musiałam brać tabletki przeciwbólowe ale jednak trochę uciążliwy był
 
Ja to chyba będę miała okres.... wczoraj cały dzień bolal mnie brzuch, tzn. skurcze podbrzusza, kłucie jajnika. A dziś.... cały czas jestem głodna, normalnie mam wrażenie, że mam cały czas pusty żołądek 😃 5 dni do okresu, więc to pewnie pms...
 
Ale jak np wyjdzie test owu dodatni i chcesz potwierdzić na usg to chyba trzeba się wcześniej na wizytę umówić A nie tak z buta, nie wiem jak jest u was w miastach ,jak u was z ginami , ja mieszkam w małej wiosce ,do miasta muszę dojechać ok 15 km ,jest tam dużo lekarzy ale nie ma opcji że dziś dzwonię że chce przyjechać na monitoring,trzeba wcześniej się umawiać,nawet prywatnie
To chyba nie chodzi o to, zeby iść do gina jak masz dodatni test, tylko po prostu zrobić prawilny monitoring od powiedzmy tego 10dc (ksiażkowo) i równolegle robić testy. Ale niezależenie jedno od drugiego
 
reklama
Do góry