reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

Hejo! Hurrraaaa! Odstawiłam dziś duphaston i czekam na okres.. Nigdy więcej! Mój łeb bolał mnie równiutkie 10 dni jak brałam tabsy, obłęd 🤣 w 3dc badania krwi, Ovitrelle już czeka w lodowce.. mam nadzieję kurła, że pyknie..
Aż tak? Ja mam wstępnie od soboty brać 10 dni ,ale dziś zmieniam gina ,idę do innego i może powie że mam nie brać, to tylko stracę kasę za 2 opakowania ,bo już mam kupione..
Ale Jak czytam wasze objawy po nim to już mnie wszystko zaczyna boleć....A najlepsze jest to że już jajniczek dał mi spokój, bolał tylko wczoraj
 
reklama
Aż tak? Ja mam wstępnie od soboty brać 10 dni ,ale dziś zmieniam gina ,idę do innego i może powie że mam nie brać, to tylko stracę kasę za 2 opakowania ,bo już mam kupione..
Ale Jak czytam wasze objawy po nim to już mnie wszystko zaczyna boleć....A najlepsze jest to że już jajniczek dał mi spokój, bolał tylko wczoraj
I albo pęknięcie dopiero bedzie(Albo i nie)albo już jestem po 🤷‍♀️
 
U mnie dzis test owu biały, ledwo widoczny....i pobolewanie podbrzusza od wczoraj... u mnie z tego cyklu nic nie będzie, ale i tak test zrobię jak do domu wrócę 😂🤣 ale tylko 1.

Jak dotykam szyjki to boli mnie podbrzusze jak tą kulke trącam... taka wrazliwa jest.
Nie wkładaj sobie tam paluchów, wda Ci się jakaś infekcja, albo coś sobie podrażniać i w ogóle będziesz miała nie tylko ten ale może i nastepny stracony 🤷‍♀️
 
Jeszcze się dobijam jak głupia że 'zdrowy' jajnik dziś boli, jak na owu a seksu wczoraj nie było🤦‍♀️był we wtorek 🤷‍♀️. Ehh.
Nie jesteś sama....mnie bolał wczoraj i to mega, pod wieczór jakby coś mnie tam piekło w okolicach jajnika ,dziś już nic nie boli ,a sex był w sobotę 😔.wojownicze żółwie ninja na bank nie są tak silne by tyle tam przeżyć,A córka się uparla że chce spać z Tatusiem i koniec kropka...
 
Nie wkładaj sobie tam paluchów, wda Ci się jakaś infekcja, albo coś sobie podrażniać i w ogóle będziesz miała nie tylko ten ale może i nastepny stracony 🤷‍♀️
Ja czytałam na forach że tak naprawdę można samemu sprawdzać czy szyjka np jest otwarta czy zamknięta,czy wysoko czy nisko..nawet zastanawiałam się czy nie sprawdzić, ale zrezygnowałam z tego ,bo wyczytałam że np jeśli by doszło do zapłodnienia, zagniezdzenia ,a my jeszcze o tym nie wiemy, dotykamy szyjke macicy i w ten sposób możemy uszkodzić zarodek, albo właśnie tak jak ty piszesz,może dojść do infekcji i poronienia...dlatego nawet nie zaczęłam takiej obserwal,po prostu ze strachu że może się udać A sama to mogę spiepszyc
 
U mnie dzis test owu biały, ledwo widoczny....i pobolewanie podbrzusza od wczoraj... u mnie z tego cyklu nic nie będzie, ale i tak test zrobię jak do domu wrócę 😂🤣 ale tylko 1.

Jak dotykam szyjki to boli mnie podbrzusze jak tą kulke trącam... taka wrazliwa jest.
Zamiast sama to sprawdzać lepiej jedz do ginekologa na monitoring. Będzie wszystko jasne.
 
Dziewczyny potrzebuję zastrzyk dobrej energii na sierpniowe starania. Trochę tracę na to wszystko siły, łapie doły, ale staram się podciągać do góry. Kto potrafi rzucać kulą mocy 🙂 może @Ceonis jakieś czary Mary, żebyśmy wszystkie nabrały nowej nadziei i siły ☺️
 
Zamiast sama to sprawdzać lepiej jedz do ginekologa na monitoring. Będzie wszystko jasne.
Ale jak np wyjdzie test owu dodatni i chcesz potwierdzić na usg to chyba trzeba się wcześniej na wizytę umówić A nie tak z buta, nie wiem jak jest u was w miastach ,jak u was z ginami , ja mieszkam w małej wiosce ,do miasta muszę dojechać ok 15 km ,jest tam dużo lekarzy ale nie ma opcji że dziś dzwonię że chce przyjechać na monitoring,trzeba wcześniej się umawiać,nawet prywatnie
 
Hejo, odebrałam wyniki badań m.in. TSH, ft3, ft4.. niby w normach ale na internecie piszą że przy staraniach to najlepiej jakby w okolicach 1 TSH oscylowało. Czy Wy zbijacie takie TSH? Właśnie w okolicy 2.5?
 

Załączniki

  • 20220804_141433.jpg
    20220804_141433.jpg
    2,9 MB · Wyświetleń: 61
reklama
Ja czytałam na forach że tak naprawdę można samemu sprawdzać czy szyjka np jest otwarta czy zamknięta,czy wysoko czy nisko..nawet zastanawiałam się czy nie sprawdzić, ale zrezygnowałam z tego ,bo wyczytałam że np jeśli by doszło do zapłodnienia, zagniezdzenia ,a my jeszcze o tym nie wiemy, dotykamy szyjke macicy i w ten sposób możemy uszkodzić zarodek, albo właśnie tak jak ty piszesz,może dojść do infekcji i poronienia...dlatego nawet nie zaczęłam takiej obserwal,po prostu ze strachu że może się udać A sama to mogę spiepszyc
Uszkodzić zarodek??? 😑 Co to za głupota!!!
 
Do góry