reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

reklama
Chyba że trafię na kolejnego konowala i nie będzie chciał sprawdzić...Ale myślę że skoro idę prywatnie i płace to nie powinno być problemu
to powiedz wprost, że masz taki i taki dzień cyklu, starasz się o dziecko i chciałabyś sprawdzić czy masz owulacje i czy wszystko ok - zrobi na 100%
 
to powiedz wprost, że masz taki i taki dzień cyklu, starasz się o dziecko i chciałabyś sprawdzić czy masz owulacje i czy wszystko ok - zrobi na 100%
Ja zawsze na wizycie mówię, że chciałam sprawdzić czy torbiele nie rosną (mam torbiele endometrialne) 😅 co z tego, że kilka razy w miesiącu jestem u ginekologa ale zazwyczaj u różnych więc nie wiedzą o moich innych wizytach. 😂
 
Ja zawsze na wizycie mówię, że chciałam sprawdzić czy torbiele nie rosną (mam torbiele endometrialne) 😅 co z tego, że kilka razy w miesiącu jestem u ginekologa ale zazwyczaj u różnych więc nie wiedzą o moich innych wizytach. 😂
Ehh...ja tak nie chce skakać od gina do gina...chce mieć jednego ale takiego któremu zaufam i jeśli powiem w czym rzecz to nie spojrzy na mnie krzywo tylko stwierdzi ze pomoze jak tylko bedzie mogo a reszta zalezy od od tego czy sie uda czy nie...
 
Ja zawsze na wizycie mówię, że chciałam sprawdzić czy torbiele nie rosną (mam torbiele endometrialne) 😅 co z tego, że kilka razy w miesiącu jestem u ginekologa ale zazwyczaj u różnych więc nie wiedzą o moich innych wizytach. 😂
Sprawdzic torbiel a przy okazji pęcherzyki 😂
 
reklama
Ehh...ja tak nie chce skakać od gina do gina...chce mieć jednego ale takiego któremu zaufam i jeśli powiem w czym rzecz to nie spojrzy na mnie krzywo tylko stwierdzi ze pomoze jak tylko bedzie mogo a reszta zalezy od od tego czy sie uda czy nie...
Ja ze względu na zdrowie i wiele problemów na raz nie zdecyduje się na jednego ginekologa bo nie znalazłam jeszcze żadnego który pomógłby mi z każdym problemem. No i przede wszystkim chodzę tylko i wyłącznie prywatnie, na NFZ tylko na cytologie itp.
 
Do góry