reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

Hej dziewczyny, widziałam ze wszystkie rozmowy przeniosły się tutaj. Nie było mnie ponad miesiąc bo musiałam dojść do siebie. Okazało sie, ze ten mięśniak którego mam jest tak ulokowany, ze nie miałam w ogóle szansy na zajście w ciąże. Teraz czekam na termin operacji ( oczywiście prywatnie bo na NFZ na przyszły rok) laparotomii, bo laparoskopowo nie da rady go usunąć. Potem niestety ponad pół roku przerwy od starań, wiec średnia perspektywa 😔jeszcze do tego zaczęły się krwawienia, które trwają cały cykl. Najgorsze jest to, ze zmarnowałam ponad rok lecząc się nie tak jak trzeba 😤

Gratulacje dla wszystkich pozytywnych wyników 😍
Matko! Współczuję. Trzymaj się. Ale najważniejsze, że już wiesz i możesz leczyć to co tzreba!
Zaglądaj do nas, mimo, ze będziesz miałą przerwę to jest tu dla Ciebie miejsce <3
 
reklama
Hejka😊 mam pytanie, jak to jest z tym kłuciem jajnika? Zazwyczaj miałam wrażenie że w owulke mnie kłuje jajnik... ale dziś 13dc testy owulacyjne negatywne a mnie bobolewa jak w 15dc🤔🤔🤔
2 msc temu jak robiłam testy owu w 15dc kłucie i test owu pozytyw 🥴
 
Hejka😊 mam pytanie, jak to jest z tym kłuciem jajnika? Zazwyczaj miałam wrażenie że w owulke mnie kłuje jajnik... ale dziś 13dc testy owulacyjne negatywne a mnie bobolewa jak w 15dc🤔🤔🤔
2 msc temu jak robiłam testy owu w 15dc kłucie i test owu pozytyw 🥴
Tak Ci powiem, ze to moze świadczyć o wszystkim i o niczym. Może kłuć w owulkę jak i rpzed, bo jajo się rozpycha. Dopóki nie sprawdzisz sobie tego z monitoringiem, tak naprawdę niewiele można stwierdzić
 
Hejka😊 mam pytanie, jak to jest z tym kłuciem jajnika? Zazwyczaj miałam wrażenie że w owulke mnie kłuje jajnik... ale dziś 13dc testy owulacyjne negatywne a mnie bobolewa jak w 15dc🤔🤔🤔
2 msc temu jak robiłam testy owu w 15dc kłucie i test owu pozytyw 🥴
dodam jeszcze, że mierze tempetaure od 1dc ( dodam wykres dopiero wieczorem, jak wrócę z pracy) ale totalnie nic nie rozumiem z tych temperatur, u mnie problem jest też taki, że nie zawsze mogę zmierzyć o tej samej godzinie ( różnica max 30min)
 
Hej dziewczyny, widziałam ze wszystkie rozmowy przeniosły się tutaj. Nie było mnie ponad miesiąc bo musiałam dojść do siebie. Okazało sie, ze ten mięśniak którego mam jest tak ulokowany, ze nie miałam w ogóle szansy na zajście w ciąże. Teraz czekam na termin operacji ( oczywiście prywatnie bo na NFZ na przyszły rok) laparotomii, bo laparoskopowo nie da rady go usunąć. Potem niestety ponad pół roku przerwy od starań, wiec średnia perspektywa 😔jeszcze do tego zaczęły się krwawienia, które trwają cały cykl. Najgorsze jest to, ze zmarnowałam ponad rok lecząc się nie tak jak trzeba 😤

Gratulacje dla wszystkich pozytywnych wyników 😍
Tak jak LadyCaro napisała, najważniejsze, że znasz przyczynę. Usuniesz tego dziada i bedzie juz tylko lepiej. Zdrówka :)
 
Cześć! :)
Czytam Was tu cały czas, czekam i liczę na Wasze kreski ;)
w przyszłą sobotę biorę ślub wiec odpuściłam lekarzy i leczenie miesiąc temu bo chyba bym zwariowała. Uprawiam sobie spontaniczny seks bez ograniczeń, pomalowałam nawet ściany a ciąży jakoś nie ma, chyba coś robię zle ;)
A tak serio to straciłam wiarę w „normalnych” lekarzy, wiec dzisiaj zapiszę się do Pasnika na październik, jak on mi nie pomoże to nikt mi nie pomoże ;) może chociaż powie czy nadajemy się do ivf czy jednak mam inwestować w stado psów i kotów. @pluto_nova pewnie pamiętasz, ale przypominam o zapisaniu się na wizytę! 😀
pamietam! Niedługo zaczniemy wyścigi! 😂
 
reklama
Hej dziewczyny, widziałam ze wszystkie rozmowy przeniosły się tutaj. Nie było mnie ponad miesiąc bo musiałam dojść do siebie. Okazało sie, ze ten mięśniak którego mam jest tak ulokowany, ze nie miałam w ogóle szansy na zajście w ciąże. Teraz czekam na termin operacji ( oczywiście prywatnie bo na NFZ na przyszły rok) laparotomii, bo laparoskopowo nie da rady go usunąć. Potem niestety ponad pół roku przerwy od starań, wiec średnia perspektywa 😔jeszcze do tego zaczęły się krwawienia, które trwają cały cykl. Najgorsze jest to, ze zmarnowałam ponad rok lecząc się nie tak jak trzeba 😤

Gratulacje dla wszystkich pozytywnych wyników 😍
Najważniejsze, ze juz wiesz i ruszasz do przodu, trzymam kciuki 👍👍
 
Do góry