reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

reklama
Mój mąż domalował mi kreskę na porannym teście. Jego zachowanie zatrzymało się na rozwoju przedszkolaka chyba 🤔🤔🤔 test wyjął z kosza namalował i wyrzucił 😆 pytam po co to zrobił? Nie wie?
A to na tym teście Ci się kreska testowa tak ładnie wybarwiła? 😁 I kontrolnej brakowało? 😅 Widzę, że to testeo, takich cudów nie miałam jeszcze
 
A to na tym teście Ci się kreska testowa tak ładnie wybarwiła? 😁 I kontrolnej brakowało? 😅 Widzę, że to testeo, takich cudów nie miałam jeszcze

Nie wiesz co ja go rozłożyłam żeby zobaczyć czy czasem jakiegos cienia tam nie ma, bo Wam często jakieś krechy przebijają a u mnie zupełnie nic nie było widać, no ale ze nic nie było to wsadziłam pasek do obudowy i wyrzuciłam widocznie na odwrót wsadzilam 😆😆😆
 
Może to być zapalenie mieszka włosowego jednak jeżeli za kilka dni nie zniknie dobrze byś skonsultowała to z lekarzem
Taki mam zamiar. Kilka lat temu, wyszło mi coś takiego pod pachami, wyłam jak wół pod prysznicem bo nie wiedziałam skąd to się wzięło, poszłam do lekarza i okazało się, ze to jest to. Tydzień się z tym bujalam i przeszło. Ale co się strachu najadłam to moje..
 
Jak dziś lekarz nie zauważy jakichś dziennych akcji i odchyleń od normy (modlę się żeby nie 🙏🏼) to wyglada na to, ze się załapię na jeszcze jedno testowanie 31 sierpnia 😉 wczoraj lub w sobotę była owulacja - pęcherzyk w sobotę rano miał 22mm, wieczorem wyłapałam pik na teście owulacyjnym, w niedziele rano piku już nie było. Dziś mam kolejne usg - jestem ciekawa co powie doktorek…
 
reklama
Jak dziś lekarz nie zauważy jakichś dziennych akcji i odchyleń od normy (modlę się żeby nie 🙏🏼) to wyglada na to, ze się załapię na jeszcze jedno testowanie 31 sierpnia 😉 wczoraj lub w sobotę była owulacja - pęcherzyk w sobotę rano miał 22mm, wieczorem wyłapałam pik na teście owulacyjnym, w niedziele rano piku już nie było. Dziś mam kolejne usg - jestem ciekawa co powie doktorek…
To jesteśmy na tym samym etapie cyklu i też testuję 31.08.
U mnie owu była ewidentnie wczoraj.
 
Do góry