reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

9 dpo to jeszcze daleko do pewności :D

Nam wczoraj pękła gumka. Chyba 1 raz w moim zyciu 🙈🙊🙉
Jestem dopiero co po okresie, objawów płodności brak i mam nadzieje że zamieszania z tego nie będzie. Dziwne uczucie, chcąc dziecka tak bardzo mieć nadzieje, że się w ciąże nie zajdzie 🙄
My mieliśmy identycznie w pierwszym albo w drugim cyklu po mtx... nie powiem, miałam stresa 😂
 
reklama
Oki więc zacznę od 4 lub 5 jak dojdzie termometr. Czyli budzę się o tej samej porze, siegam po termometr z szafki i mierze nim wstane z łóżka ? Sory za drobiazgowe pytania, ale ja nigdy nie uzywalam tej metody. Ktora aplikacja najlepiej porządkuje temperature i paski Premom czy inna?
 
Oki więc zacznę od 4 lub 5 jak dojdzie termometr. Czyli budzę się o tej samej porze, siegam po termometr z szafki i mierze nim wstane z łóżka ? Sory za drobiazgowe pytania, ale ja nigdy nie uzywalam tej metody. Ktora aplikacja najlepiej porządkuje temperature i paski Premom czy inna?
Ja do temperatury używałam Flo. I najlepiej jest mierzyć dowcipnie. Mi się temperatura z ust rozjeżdżała a z cipki wszystko pięknie
 
Oki więc zacznę od 4 lub 5 jak dojdzie termometr. Czyli budzę się o tej samej porze, siegam po termometr z szafki i mierze nim wstane z łóżka ? Sory za drobiazgowe pytania, ale ja nigdy nie uzywalam tej metody. Ktora aplikacja najlepiej porządkuje temperature i paski Premom czy inna?
Do pasków jest chyba tylko Premom.
 
Ja do temperatury używałam Flo. I najlepiej jest mierzyć dowcipnie. Mi się temperatura z ust rozjeżdżała a z cipki wszystko pięknie
popieram 😁 Premom do testów owu, Flo do temperatur i innych objawów 😝
Ustawiasz sobie budzik, jak dzwoni to wyłączasz, łapiesz za termometr i mierzysz z zaklejonymi oczami przez śpiochy 😂 Ja od razu po mierzeniu wpisuję na apkę i albo wstaję w tygodniu do roboty, albo jak weekend to idę spać dalej 😝
 
reklama
Do góry