reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

reklama
Z przykrych rzeczy, dzis zaczyna mi się @ zauważyłam mnóstwo sluzu z krwią. Z dobrych owu statystycznie wg kalendarzyka nastąpi do 5.09 czyli dnia wyjazdu męża więc to jest mega dla mnie dobra wiadomość ... zaraz zamowie termometr, paski owu mam. Przygotowana do kolejnego uderzenia w cykl po zęby 😁😁😁🤞🤞
Dajcie namiar na dobry termometr
 
Z przykrych rzeczy, dzis zaczyna mi się @ zauważyłam mnóstwo sluzu z krwią. Z dobrych owu statystycznie wg kalendarzyka nastąpi do 5.09 czyli dnia wyjazdu męża więc to jest mega dla mnie dobra wiadomość ... zaraz zamowie termometr, paski owu mam. Przygotowana do kolejnego uderzenia w cykl po zęby 😁😁😁🤞🤞
Dajcie namiar na dobry termometr
myślę, że zwyczajny termometr owulacyjny. Ważne, żeby mierzyć temperaturę zgodnie z zaleceniami
 
reklama
Do góry