reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

Cześć, melduje że dziś u mnie na teście białooooo aż razi. Termin @ na jutro ale nie łudze się skoro dziś nawet cienia nie ma
U mnie też biało było wczoraj ,@ na wczoraj ...ale jej dalej nie ma ,nawet minęły mi wszystko przedokresowe dolegliwosci🙄 także wiesz dopóki nie przyjdzie to ta iskierka nadziei jest.
Daj znać jak się sytuacja rozwinie u Ciebie :)
 
reklama
A mi się włącza pomału PMS, sklep mnie wkurzył, gdzie musiałam anulować u nich zakup i gdzie indziej nowe zamówienie zrobiłam. Z testu pewnie i tak nie skorzystam, bo zanim przyjdzie, to pewnie juz @ się pojawi, ale chociaż witaminki uzupełnię. Ogólnie mam do kitu humor i tak leci sobie początek weekendu :/ :p

PS. Jak coś, to nie chcę kupować ponownie testu u mnie w aptece czy w Rossmannie, bo tak robię od dwóch ostatnich cykli i już kobita z apteki życzyła mi ciąży, gdzie podziękuję iść tam ponownie, chociażby na razie, stąd liczę tylko na online zamówienia :p )
 
A mi się włącza pomału PMS, sklep mnie wkurzył, gdzie musiałam anulować u nich zakup i gdzie indziej nowe zamówienie zrobiłam. Z testu pewnie i tak nie skorzystam, bo zanim przyjdzie, to pewnie juz @ się pojawi, ale chociaż witaminki uzupełnię. Ogólnie mam do kitu humor i tak leci sobie początek weekendu :/ :p

PS. Jak coś, to nie chcę kupować ponownie testu u mnie w aptece czy w Rossmannie, bo tak robię od dwóch ostatnich cykli i już kobita z apteki życzyła mi ciąży, gdzie podziękuję iść tam ponownie, chociażby na razie, stąd liczę tylko na online zamówienia :p )
Ja też już nie mam zamiaru iść kupować testu w aptece czy w Rossmannie u mnie w mieście 🙈 😏 zamówienie jak coś złożę dopiero po @ która nie chce jak na złość przyjść a testy do przedwczoraj negatywne 😏 został mi ostatni pink ale myślę go zrobić dopiero w niedzielę. Wolałabym już dostać ten okres i wiedzieć na czym stoję a nie być w takim zawieszeniu 😏ani w jedną ani w drugą stronę 😪
 
Ja też już nie mam zamiaru iść kupować testu w aptece czy w Rossmannie u mnie w mieście 🙈 😏 zamówienie jak coś złożę dopiero po @ która nie chce jak na złość przyjść a testy do przedwczoraj negatywne 😏 został mi ostatni pink ale myślę go zrobić dopiero w niedzielę. Wolałabym już dostać ten okres i wiedzieć na czym stoję a nie być w takim zawieszeniu 😏ani w jedną ani w drugą stronę 😪
To prawda, jak ma przyjść @, to niech przyjdzie, przynajmniej można zacząć nowy cykl, a tak tylko się to wszystko przeciąga...
 
To jeśli bierzesz kwas w innych tabletkach a chcesz brać inozytol to moim zdaniem lepiej wziąć taki, który nie ma żadnych dodatków. Ja biorę z Aliness:
On ma dobry stosunek tych dwóch rodzajów inozytolu do siebie.
Ja też biorę inozytol z aliness i polecam. U mnie był problem wydłużających się cykli i odkąd biorę (2x3 tabletki), to cykle mam krótsze. Jeden miesiąc zmieniłam na fertistim, który ma taką samą dawkę inozytoli, ale automatycznie cykl się bardzo wydłużył, więc wróciłam do aliness.
 
To prawda, jak ma przyjść @, to niech przyjdzie, przynajmniej można zacząć nowy cykl, a tak tylko się to wszystko przeciąga...
Ja też tak uważam ,albo w ta albo w ta 😂
Mi też został ostatni test 🙄ale aptek mam dużo 😂

DobreMysli,a mogę wiedzieć jakie witaminy zażywasz ? Ja tylko kwas foliowy suplementuje,ale może powinnam coś jeszcze .
 
U mnie też biało było wczoraj ,@ na wczoraj ...ale jej dalej nie ma ,nawet minęły mi wszystko przedokresowe dolegliwosci🙄 także wiesz dopóki nie przyjdzie to ta iskierka nadziei jest.
Daj znać jak się sytuacja rozwinie u Ciebie :)
No tak niby iskierka nadziei jest ale ja tam wolę się nastawić w drugą stronę :) oczywiście dam znać :) trzymam kciuki za Twoje powodzenie 🤞
 
U mnie kolejne starania może od jutra przez cały przyszły tydzień bo tak mi wypadają płodne dni i zobaczymy co to będzie. Ja ostatnio w domu mam tylko 1 test i sobie tak czeka do okresu 😂 choć korci mnie częściej sprawdzać czasami ale od 2 cykli tylko 1 w domku 🙈
 
reklama
Dupa 😆
Robiłam wczoraj test będąc jakieś max 9dpo i min. 5dpo i test biały. Ale ja czuje ze nic tego 😉 tak jak w lipcu. U mnie wakajki nie pomogły 🤣

Ale mi miło że pamiętasz o mnie ❤️
Ja mocno trzymam kciuki za Ciebie ❤️
9 dpo to jeszcze daleko do pewności :D

Nam wczoraj pękła gumka. Chyba 1 raz w moim zyciu 🙈🙊🙉
Jestem dopiero co po okresie, objawów płodności brak i mam nadzieje że zamieszania z tego nie będzie. Dziwne uczucie, chcąc dziecka tak bardzo mieć nadzieje, że się w ciąże nie zajdzie 🙄
 
Do góry