reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

reklama
Dziś jestem 6dpo. Taki test mi wyszedł. 🙂
A u Ciebie @black_angel jak tam?
 

Załączniki

  • Screenshot_20220816-120751_Gallery.jpg
    Screenshot_20220816-120751_Gallery.jpg
    69,4 KB · Wyświetleń: 150
Dziekuję dziewczyny @Hope99 @Muszkietery za pamięć o mnie. Wlasnie wracamy z nad morza do domu, test zrobilam przed wyjazdem - chyba pisalam ze nic nie pokazał... potem wylazlo coś - wiec wiadomo, ze to fabryczna. Nie robilam juz testów więcej, sluz w innym czasie, bóle brzucha tydzien pozniej, nie wiem nawet kiedy byla w koncu ta owulacja i czy wogole była, to czekam juz na @.
 

Załączniki

  • 20220815_105025.jpg
    20220815_105025.jpg
    292,3 KB · Wyświetleń: 122
Dziekuję dziewczyny @Hope99 @Muszkietery za pamięć o mnie. Wlasnie wracamy z nad morza do domu, test zrobilam przed wyjazdem - chyba pisalam ze nic nie pokazał... potem wylazlo coś - wiec wiadomo, ze to fabryczna. Nie robilam juz testów więcej, sluz w innym czasie, bóle brzucha tydzien pozniej, nie wiem nawet kiedy byla w koncu ta owulacja i czy wogole była, to czekam juz na @.
Który dc u Ciebie? Kiedy planowana @? Może warto powtórzyć jutro z rana
 
reklama
Do góry