reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

reklama
Ocaliłam test o czułości 25 ale nie wytrzymałam i kupiłam dwa z rossa ( bo pinki były po 15 zeta 🙃.. chociaż na pinki tez już się nacięłam dwa razy ;( )
Zapewne testowa, nie z pierwszego szczocha ale widzę na żywo bez zeza 😂
Ojacie, ja tez tam coś widzę 🤭 i wyglada o wiele lepiej niż moja z rana!
 
Gin mi odpisał, ze za tydzień mam ponowić betę 🤔 dodatkowo mam zrobić progesteron, tsh, morfologię i mocz + od dziś mam łykać dupka 3x2 tabletki.

Przeraża mnie tak niska beta. Jestem po poronieniu, biochemie i pozamacicznej równo rok temu. Ta bym chciała, żeby ta ciąża miała pozytywny finał 🙏.
Dlaczego przeraża Cie ta beta? Przecież każda beta startuje od 0 a Ty poprostu szybko wykryłaś ciążę. Jedyne co Cię może przerażać to niskie przerosty których póki co nie masz bo nie badałaś jeszcze przyrostu więc narazie nie ma czym się martwić.
 
Dlaczego przeraża Cie ta beta? Przecież każda beta startuje od 0 a Ty poprostu szybko wykryłaś ciążę. Jedyne co Cię może przerażać to niskie przerosty których póki co nie masz bo nie badałaś jeszcze przyrostu więc narazie nie ma czym się martwić.
Może dlatego właśnie, ze nie jest dwucyfrowa- jeszcze nigdy nie wyłapałam tak niskiej. Masz racje, najważniejszy jest przyrost. Przebieram nogami i czekam na kolejne badanie ;)
 
Gdzie byłaś ostatnie miesiące mojego życia i 3 godziny temu (dziś tez robiłam zastrzyk) !? Wiesz, jak ja się starałam wypchać to powietrze? 😂 No i wiadomo, „troche” sie wtedy wylewa 😀
No właśnie pierwszy raz robiła mi mama i ona oczywiście to powietrze wypuściła. No ale wtedy nic mi nie wypłynęło. Zadziałało, ale poroniłam. Drugi raz robił mi stary i kazałam mu razem z tym powietrzem i on tak zrobił, z tym, że na koniec jakaś kropelka z brzucha wyleciała na końcu. Myślę, że to nie ma jakiegoś wielkiego znaczenia czy robi się tak czy tak 😜
 
No właśnie pierwszy raz robiła mi mama i ona oczywiście to powietrze wypuściła. No ale wtedy nic mi nie wypłynęło. Zadziałało, ale poroniłam. Drugi raz robił mi stary i kazałam mu razem z tym powietrzem i on tak zrobił, z tym, że na koniec jakaś kropelka z brzucha wyleciała na końcu. Myślę, że to nie ma jakiegoś wielkiego znaczenia czy robi się tak czy tak 😜
wy jesteście nienormalne! Jakieś powietrze wpuszczacie w brzuchy! Z brzucha się wypuszcza powietrze w postaci bąków! 🤣😂🤣😂🤣😂
 
reklama
Dziewczynki proszę o poradę..
Czy normalne jest to że tsh szybuje w górę w ciąży? Przedwczoraj miałam wynik tsh 2.40 (w tamtym roku w ciąży miałam 2.45 i b.dobry endokrynolog stwierdził że jest ok, później nie spr)
A z dzisiaj wynik tsh 3.18 i to jest górna granica 1 trymestru.
Nigdy nie miałam problemów z tarczycą.
Morfologia też w cały świat (ale u mnie to może być uzasadnione) chociaż załapałam się na drugą dziś igłę w diagnostyce, bo jest jakaś akcja bezpłatnych, dokładniejszych badań jeśli ALT z wątroby jest za wysokie.
Dobry start mam, nie ma co.
Betka z dziś 171. 4 tydz. (Owulacja z kalendarza 26 lipca we wtorek, a w środę wcześniejszą 20 lipca robiłam test i był biały).
W ciąży według mojej pani endokrynolog tsh powinno mieć maksymalnie 2,5 i trzeba sprawdzać co 3-4 tygodnie bo może rodnąć
 
Do góry