reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

reklama
Ale to chodzi o to, ze mam wrażenie masz swoją jakąś utartą wizję i w ogóle nie przyjmujesz i nie bierzesz pod uwagę opinii czy rad innych, tylko oczekujesz potwierdzenia. Każda z nas tu obecnych chce zobaczyc dwie kreski na teście, ale mam wrażenie, że tylko Ty aż tak jesteś na tym punkcie zafiksowana. Niektóre zachowania są wręcz skrajnie nieracjonalne, wypowiedzi nielogiczne. Zaprzeczasz samej sobie. Można wręcz odnieść wrażenie, że już w 1 dc szukasz u siebie objawów ciąży.
Dzięki Ci Boże za to, ze w końcu ktoś ( poza mną) twierdzi tak samo i otwarcie laski zaczelyscie o tym pisać. Bo ja tez milczalam cały lipcowy wątek i po prostu pomijałam wpisy. Ale niektórych się po prostu nie da, bo są tak nieracjonalne, ze szok 🫣 i dobrze, ze mówimy o tym szczerze i nie tylko jako kedna czy dwie osoby bo może w końcu do takich dziewczyn dotrze, ze takie podejście nie jest zdrowe. I choćby się to wypierało po stokroć, to skoro mówi Ci to już nie jedna, nie dwie a kilka osób to naprawę jest coś na rzeczy.
 
W ciąży według mojej pani endokrynolog tsh powinno mieć maksymalnie 2,5 i trzeba sprawdzać co 3-4 tygodnie bo może rodnąć
Wczoraj byłam u endokrynolog. Teraz normy sobie rozszerzyli dla ciężarnych chociaż wciąż nad nimi debatują. 1 trymestr max 3,18.
Dostałam euthyrox 25 ze względu na moją historię. Za miesiąc zobaczymy czy działa :)
 
@black_angel chciałam zapytać z ciekawości , a jak Twój mąż zapatruje się na ciąże? Też bardzo mu zależy na tym?
Tak, chcemy oboje. Bardzo się martwił po cp o mnie, mowił, że jestem najważniejsza, więc jeśli zdecyduję się po tym starać nadal, jest jak najbardziej na tak ale jesli zdecyduję że nie, to tez się z tym zgodzi.
 
Chyba nic nie będzie w tym cyklu, 12dpo test biały...😶

Przykro mi :( ale wiesz póki nie ma miesiączki jest szansa
Ja wczoraj zatestowałam, ale biało. Nie wiem dokładnie ile dni po owu
Termin miesiączki mam na 15 sierpnia. Będę testować oczywiście w niedzielę ale raczej nie spodziewam się cudu
 
reklama
no Ty to akurat jesteś taka chuda, że nic innego tam nie masz ! 😀😀
Kobieeeeto, o czym Ty mówisz! O sobie pewnie :biggrin2:
Nawet lekarz mi powiedział: zastrzyki nie powinny być dla pani uciążliwe, na szczęście nie jest pani wychudzona!

Michelin GIF by Restaurant Parkheuvel
 
Do góry