reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

reklama
no i na tym trzeba skończyć dyskusję :) sama piszesz, że zafiksowałaś na punkcie ciąży i tak cię większość postrzega na tym wątku. I okey masz prawo do tego ale nie pisz, że masz tryb wakacyjny i olewkę bo wychodzi tu jakaś dwubiegunowość. Jeden komentarz tak, następny inaczej. 😘 Zdecyduj się i powodzenia
Dwubiegunowosc, dziękuję za diagnozę oniline 🤣😂 i również życzę powodzenia.
 
Możliwe. I podobno podaje się go razem z tym powietrzem. Mi tak stary zrobił i żyje jak coś 😁 brzuch to mięsień, a powietrza nie można w żyłę wstrzykiwać
Gdzie byłaś ostatnie miesiące mojego życia i 3 godziny temu (dziś tez robiłam zastrzyk) !? Wiesz, jak ja się starałam wypchać to powietrze? 😂 No i wiadomo, „troche” sie wtedy wylewa 😀
 
Ocaliłam test o czułości 25 ale nie wytrzymałam i kupiłam dwa z rossa ( bo pinki były po 15 zeta 🙃.. chociaż na pinki tez już się nacięłam dwa razy ;( )
Zapewne testowa, nie z pierwszego szczocha ale widzę na żywo bez zeza 😂
 

Załączniki

  • IMG_1626.jpeg
    IMG_1626.jpeg
    86,3 KB · Wyświetleń: 145
Ocaliłam test o czułości 25 ale nie wytrzymałam i kupiłam dwa z rossa ( bo pinki były po 15 zeta 🙃.. chociaż na pinki tez już się nacięłam dwa razy ;( )
Zapewne testowa, nie z pierwszego szczocha ale widzę na żywo bez zeza 😂
Hmm ciekawe czy yestowa bo widze 2 kreskę jak nic.
Jutro z rana musisz powtórzyć!
 
Ocaliłam test o czułości 25 ale nie wytrzymałam i kupiłam dwa z rossa ( bo pinki były po 15 zeta 🙃.. chociaż na pinki tez już się nacięłam dwa razy ;( )
Zapewne testowa, nie z pierwszego szczocha ale widzę na żywo bez zeza 😂
oj mi tam to wygląda całkiem obiecująco :D
 
Ocaliłam test o czułości 25 ale nie wytrzymałam i kupiłam dwa z rossa ( bo pinki były po 15 zeta 🙃.. chociaż na pinki tez już się nacięłam dwa razy ;( )
Zapewne testowa, nie z pierwszego szczocha ale widzę na żywo bez zeza 😂
czy to Facelle? Dziewczyny pisały że one lubią oszukiwać, ale u mnie była biel zawsze. Powtórz jutro z porannego moczu, trzymam kciuki!
 
reklama
Do góry