reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

reklama
Ja jem na tyle specyficznie, że nie wiem czy coś wam się przyda :) ale kibicuję każdej bo wiem jak bardzo ciężko jest zrzuć cokolwiek, jak się człowiek czuje z otyłością itd.
 
Ja ledwo żyje 😂 Wczoraj w pracy byłam tyle było do zrobienia że byłam mega styrana - do tego od wczoraj mam potok śluzu 🙈nie pamietam kiedy było go aż tyle . W nocy nie spałam bo nie mogłam a rano dorwałam starego i wykorzystałam go aż miło 😂 Tera ledwo żyje bo jeszcze zaliczyłam imprezkę rodzinną🙈
 
Hej dziewczyny. Okres za pięć dni a ja już zwijam się z niecierpliwości. Od końca krwawienia mierze temperaturę. Analizuje każdy dzień. Nigdy niczego tak nie pragnęłam jak tej ciąży. Owulację potwierdzoną testami owu miałam 6.10, drugiego dnia miałam spadek temperatury. Potem juz temperatura rosła, aż do 13.10. tego dnia miałam mały spadek i wodnisty śluz z nitkami krwi. Od wczoraj czuję się kiepsko, słabo mi i mam ociężałe piersi, sutki mnie szczypią. Boje się że się rozczaruje, ale też mam dziwne przeczucie że się udało... Mam nadzieję, że mnie nie zjedziecie za przedwczesną ekscytację, ale nie mam nawet komu się wygadać.
Screenshot_2022-10-16-17-30-48-578_org.iggymedia.periodtracker.jpg
 
Hej dziewczyny. Okres za pięć dni a ja już zwijam się z niecierpliwości. Od końca krwawienia mierze temperaturę. Analizuje każdy dzień. Nigdy niczego tak nie pragnęłam jak tej ciąży. Owulację potwierdzoną testami owu miałam 6.10, drugiego dnia miałam spadek temperatury. Potem juz temperatura rosła, aż do 13.10. tego dnia miałam mały spadek i wodnisty śluz z nitkami krwi. Od wczoraj czuję się kiepsko, słabo mi i mam ociężałe piersi, sutki mnie szczypią. Boje się że się rozczaruje, ale też mam dziwne przeczucie że się udało... Mam nadzieję, że mnie nie zjedziecie za przedwczesną ekscytację, ale nie mam nawet komu się wygadać.Zobacz załącznik 1453441

Jak dla mnie to owulacja była 7.10, a nie 6.
Jeśli podejrzewasz ciążę zrób test ciążowy, jeśli to co uznajesz za objawy ciąży jest ciążą to test to wykaże
 
Hej dziewczyny. Okres za pięć dni a ja już zwijam się z niecierpliwości. Od końca krwawienia mierze temperaturę. Analizuje każdy dzień. Nigdy niczego tak nie pragnęłam jak tej ciąży. Owulację potwierdzoną testami owu miałam 6.10, drugiego dnia miałam spadek temperatury. Potem juz temperatura rosła, aż do 13.10. tego dnia miałam mały spadek i wodnisty śluz z nitkami krwi. Od wczoraj czuję się kiepsko, słabo mi i mam ociężałe piersi, sutki mnie szczypią. Boje się że się rozczaruje, ale też mam dziwne przeczucie że się udało... Mam nadzieję, że mnie nie zjedziecie za przedwczesną ekscytację, ale nie mam nawet komu się wygadać.Zobacz załącznik 1453441
Trzymam kciuki 💓 ja też okres za jakieś 5-6 dni, brzuch boli od zeszłego poniedziałku, ale test z dziś negatyw. Boję się,że jakaś torbiel mi się robiła, jutro będe dzwoniła do gina.
 
reklama
Do góry