reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

Nie wiem czy jak nie testowałam to mam podawać okres, ale melduję ze się zaczyna. Coś wcześniej niz przewidziałam więc bardzo możliwe, że owu była jednak w dniu piku 😱 a to by znaczyło, że jakas mikro szansa na cionsz była bo pik w poniedziałek a seks w sobotę 😂😂
No i teraz mi się wszystko przesunęło o 2 dni i mi data usg pasuje jak dziura w moście😂😂😂😂😂
 
reklama
Hej, mam pytanie do dziewczyn, które brały duphaston więcej niż raz, czy za każdym razem po podobnej ilości dni po odstawieniu dostawałyście okres? Ostatnio czekałam 10 dni i nie wiem, na co się teraz nastawiać.
czekałam czasem nawet i 7 dni. I co ciekawe, jak zapomniałam wziąć dupka np w 7 czy 8 dniu, to na drugi dzień miałam okres (biorę go zawsze rano). Jak brałam prawilnie 10 dni, to na okres czekałam 2,3 dni, z dwa razy się zdarzyło, że tydzień
 
reklama
czekałam czasem nawet i 7 dni. I co ciekawe, jak zapomniałam wziąć dupka np w 7 czy 8 dniu, to na drugi dzień miałam okres (biorę go zawsze rano). Jak brałam prawilnie 10 dni, to na okres czekałam 2,3 dni, z dwa razy się zdarzyło, że tydzień
Dzięki! To może następnym razem też spróbuję "zapomnieć" i będzie szybciej :D teraz już dotrwałam do 10 dnia, to przepadło
 
Do góry