reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

Zaczęłam mierzyć temp. Ale patrząc u Was a u mnie to jakoś dziwnie to wygląda 🙈, staram się cały czas o jednej godzinie mierzyć, tylko wczoraj musiałam 1h wcześniej niż zawsze 🤷‍♀️. Pewnie dopiero przy następnym może cyklu coś więcej bd z tego rozumieć 🙈
Ten pomiar z 24 jest bardzo wysoki, dzien wcześniej działo się coś szczególnego? Stres, alkohol, poźny sen, poźne jedzenie, jakiś intensywny trening?
 
reklama
Ten pomiar z 24 jest bardzo wysoki, dzien wcześniej działo się coś szczególnego? Stres, alkohol, poźny sen, poźne jedzenie, jakiś intensywny trening?
Właśnie byłam zdziwiona, bo niedziela akurat to był chill, serial na kanapie, a wręcz byłam przekonana, że 25 będzie wysoki, bo akurat przy tym dniu dałam sobie adnotację (bo 24 miałam popołudniu ekstrakcje zęba), chyba, że to tak podświadomie gdzieś zadziało 🤷‍♀️.
 
Właśnie byłam zdziwiona, bo niedziela akurat to był chill, serial na kanapie, a wręcz byłam przekonana, że 25 będzie wysoki, bo akurat przy tym dniu dałam sobie adnotację (bo 24 miałam popołudniu ekstrakcje zęba), chyba, że to tak podświadomie gdzieś zadziało 🤷‍♀️.
Jedyne co patrzę to miałam ponad 6h snu jak zawsze, to zegarek mi pokazuje Rem 1.33 a głębokiej 43min, więc może poprostu niespokojny sen na to wpłynął akurat.
 
Swoją drogą, robiłaś te badania w APC czy w jakiejś lokalnej Diagnostyce?
Bo teraz też muszę zrobić ale w Diagnostyce to nawet nie umiem wszystkich w sklepie znaleźć :p.
Robiłam wszystko w apc od razu po wizycie, ale widziałam na grupie na fb, ze np w Krakowie dziewczyny cross match robią za 140zl a ja w Łodzi robiłam za 330. Przy takiej ilości jak Ty masz może kalkuluje się poszukać w innych miejscach? Czasem taniej wychodzi dojechać niż kupować lokalnie.. ja już patrzyłam na immunoglobuliny to np na Słowacji są o ok 1500zl tansze.

Z drineczkiem i pomponami, będę Wam z trybun kibicować skoro nie mogę brać udziału w tych zawodach :p
Szepraszam kierowniszko, czy to miejsce obok jest wolne? Można klapnąć?

kto se wziął wolne na poniedziałek i ma długi weekend ? 😀
Ja robię dziś i w poniedziałek do 22 wiec bujaj się ze swoim długim weekendem
not funny middle finger GIF by Originals
 
Ja🥰🥰🥰 wręcz postawiłam przed faktem dokonanym szefowa 😂. Teraz chciałabym gdzieś pojechać na 3 dni 😂😁 ale jakoś nic fajnego nie umiem znać leć, jakieś góry Sowie może 😂🙈, bo kierunek Zakopane i korki to podziękuję 😂. Ale jakoś nic nie się ciekawego nie pojawia.
Polecam Góry Opawskie 😉.

Ewentualnie Beskid Żywiecki.

W Tatrach dla mnie jest za dużo ludzi.
 
Robiłam wszystko w apc od razu po wizycie, ale widziałam na grupie na fb, ze np w Krakowie dziewczyny cross match robią za 140zl a ja w Łodzi robiłam za 330. Przy takiej ilości jak Ty masz może kalkuluje się poszukać w innych miejscach? Czasem taniej wychodzi dojechać niż kupować lokalnie.. ja już patrzyłam na immunoglobuliny to np na Słowacji są o ok 1500zl tansze.
Patrzyłam i w Kielcach te co mi się udało znaleźć były droższe niż Gameta mi wpisała cenę albo robione inną metodą a doczytałam, że trzy z tych badań Gameta wysyła do APC, bo ich wyników z innych labów nie uznają immunolodzy... Dziewczyna na FB mi napisała, że zrobiła w Synevo i 600 PLN w piach.
Szepraszam kierowniszko, czy to miejsce obok jest wolne? Można klapnąć?
Zapraszam szanowaną koleżankę. Nawet pompony się znajdą!
 
reklama
Hej dziewczyny, ja właśnie jeden dzień po laparotomii mięśniaka. Robiłam w prywatnym szpitalu wiec następnego dnia już do domu, ale boli niemiłosiernie. Ciężko nawet dojść do toalety. Podczas operacji wyszło, ze była endometrioza na jajnikach i byly one połączone z macica. Całe szczęście wszystko na tej operacji ogarneli. Teraz pół roku i możemy wrócić do starań.

Gratuluje wszystkim 2 kresek ❤️ Narazie jestem w trybie pauzującym ale cały czas Was czytam i trzymam kciuki, ze jak zapisze się na kreski w maju to już nikogo tu nie będzie 😘
 
Do góry