reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

Ja poroniłam w maju i nadal się nie udało.. Też mi się wydawało, że szybko się może udać zaraz po i też się nadal czasem głowię: dlaczego???
Niby jak raz się uda, to jest to w takim razie możliwe by zajść, ale ja nadal nie jestem w stanie ogarnąć, co mogło pójść nie tak i dlaczego dalej nie wychodzi…
To ja w lutym i od tego czasu również brak dwóch kresek ;(
A dzisiaj mam owulację, jajnik boli nawet podczas siedzenia, a gdzie tu mowa o jakiejś większej aktywności? Seksu dzisiaj zero, więc nie poprawiamy wczorajszego.
 
reklama
@olka11135 proszę zaznacz mi
1667000523650.png
 
Mnie obudził okropny ból ręki, jak po pobraniu krwi z żyły tylko kilkadziesiąt razy silniejszy.

I to prawa ręka. Ze wstaniem miałam problem, nie mówiąc o podtarciu się w toalecie😬.
Zastanawiam się, czy to nie zapalenie żyły, bo boli w tym miejscu, gdzie mi się wkłuła pielęgniarka.

Nie wiem, jak ogarnę plany na sobotę, bo to prawa ręka 😐. Póki co to mam problem z wzięciem tabletki, bo tak boli.
 
kto se wziął wolne na poniedziałek i ma długi weekend ? 😀
Ja🥰🥰🥰 wręcz postawiłam przed faktem dokonanym szefowa 😂. Teraz chciałabym gdzieś pojechać na 3 dni 😂😁 ale jakoś nic fajnego nie umiem znać leć, jakieś góry Sowie może 😂🙈, bo kierunek Zakopane i korki to podziękuję 😂. Ale jakoś nic nie się ciekawego nie pojawia.
 
Zaczęłam mierzyć temp. Ale patrząc u Was a u mnie to jakoś dziwnie to wygląda 🙈, staram się cały czas o jednej godzinie mierzyć, tylko wczoraj musiałam 1h wcześniej niż zawsze 🤷‍♀️. Pewnie dopiero przy następnym może cyklu coś więcej bd z tego rozumieć 🙈
 

Załączniki

  • Screenshot_20221029_080346_org.iggymedia.periodtracker.jpg
    Screenshot_20221029_080346_org.iggymedia.periodtracker.jpg
    126,3 KB · Wyświetleń: 55
reklama
My do końca września każdego roku musimy mieć wybrane 19 dni urlopu. Ja miałam 24 dni wzięte😁.

Spoko, w tym roku urlop wykorzystałam, jak trzeba- trzy wyjazdy dłuższe za mną😉.
Mnie już w tym roku bardzo ścigali bo miałam ponae 50 dni łączenie urlop, ale ślub, jakieś rzeczy to i tak wzięłam go bardzo dużo, ale jestem tak przyzwyczajona, że teraz 19 to ja o kurcze już mało go😂😂
 
Do góry