reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

Jakie badania masz jeszcze zalecone, jeśli mogę zapytać? Ja miałam immunofenotyp (za dużo NK) i kiry AA :( , aktualnie cykl stymulowany + accofil, intralipid, acard i heparyna. Jak do wiosny się nie uda planujemy invitro
IMG_20221027_181518372.jpg


Tylko my już mutacje genetyczne, kiry, hlac, jakieś ASA itp atrakcje robiliśmy. Więc to jest tylko to co mam dorobić teraz.
 
reklama
Mi w głowie namieszała koleżanka z pracy, której podobno test wyszedł 11dpo. No to mi też wyjdzie, prawda? I tak się parę miesięcy uszarpałam, więc teraz czekam grzecznie do 14dpo :D
Jejuuu, ja zrobiłam dziś test 9dpo i biało. Jestem ogólnie zrezygnowana, przez tyle miesięcy nie było dwóch kresek, to czemu teraz miało by się coś zmienić.
Myślałam, że się nie nakręcam. Ba, nawet wmówiłam sobie, że będzie co ma być, może teraz nie jest czas na dziecko. A jednocześnie wyobrażam sobie, że zobaczę teraz dwie kreski, nawet nie zdając sobie z tego tak do końca sprawy! W końcu okrągłe urodziny w listopadzie i myślałam jakby to było fajnie 😏 no i niech ktoś powie, że głowę da się odciąć 😅
Dopiero zdałam sobie sprawę z tego, jak mi przykro, po zobaczeniu bieli. Listopadowy cykl będzie stracony i tym oto sposobem rok starań się skończy.
 
Jejuuu, ja zrobiłam dziś test 9dpo i biało. Jestem ogólnie zrezygnowana, przez tyle miesięcy nie było dwóch kresek, to czemu teraz miało by się coś zmienić.
Myślałam, że się nie nakręcam. Ba, nawet wmówiłam sobie, że będzie co ma być, może teraz nie jest czas na dziecko. A jednocześnie wyobrażam sobie, że zobaczę teraz dwie kreski, nawet nie zdając sobie z tego tak do końca sprawy! W końcu okrągłe urodziny w listopadzie i myślałam jakby to było fajnie 😏 no i niech ktoś powie, że głowę da się odciąć 😅
Dopiero zdałam sobie sprawę z tego, jak mi przykro, po zobaczeniu bieli. Listopadowy cykl będzie stracony i tym oto sposobem rok starań się skończy.
Mi ten rok przeleciał nawet nie wiem kiedy... wspomniałam tylko do męża we wrześniu, że rok temu w swojej ówczesnej naiwności po raz pierwszy byłam pewna, że jest ciąża i wtedy poszłam pierwszy raz do mojego gina, a tu nawet owu nie było w cyklu :p Choć u nas większość tego roku minęła na ogarnianiu towaru, starań z medycznymi szansami mamy może 5 miesięcy.

Każda staraczka trochę bierze sobie do głowy, chyba nie da się tak na totalnym czilu do tego podejść, bez żadnej nutki rozczarowania przy bieli albo okresie. Też tak trochę testuję na zasadzie "pewnie i tak negatyw, ale se siknę dla rytuału", ale mimo wszystko nadzieja jest, że się mylę ;)
 
Jejuuu, ja zrobiłam dziś test 9dpo i biało. Jestem ogólnie zrezygnowana, przez tyle miesięcy nie było dwóch kresek, to czemu teraz miało by się coś zmienić.
Myślałam, że się nie nakręcam. Ba, nawet wmówiłam sobie, że będzie co ma być, może teraz nie jest czas na dziecko. A jednocześnie wyobrażam sobie, że zobaczę teraz dwie kreski, nawet nie zdając sobie z tego tak do końca sprawy! W końcu okrągłe urodziny w listopadzie i myślałam jakby to było fajnie 😏 no i niech ktoś powie, że głowę da się odciąć 😅
Dopiero zdałam sobie sprawę z tego, jak mi przykro, po zobaczeniu bieli. Listopadowy cykl będzie stracony i tym oto sposobem rok starań się skończy.
9 dni po to jeszcze na prawdę wcześnie, kiedy byla ovu? Potwierdzona przez lekarza? Czy paski i śluz?

Wyczytałam, że beta moze zacząć się wytwarzać już w momencie zapłodnienia a nie podczas implantacji, i moze do niej nie dojść w efekcie czego @ przychodzi o czasie. Czy to odpowiada na pyt skąd się biorą czasami kreski na teście a potem okazuje się ze okres brak ciąży a beta 0, czy to tylko moja dzika teoria i nawet pewnie nie odkrywcza?
 
reklama
9 dni po to jeszcze na prawdę wcześnie, kiedy byla ovu? Potwierdzona przez lekarza? Czy paski i śluz?

Wyczytałam, że beta moze zacząć się wytwarzać już w momencie zapłodnienia a nie podczas implantacji, i moze do niej nie dojść w efekcie czego @ przychodzi o czasie. Czy to odpowiada na pyt skąd się biorą czasami kreski na teście a potem okazuje się ze okres brak ciąży a beta 0, czy to tylko moja dzika teoria i nawet pewnie nie odkrywcza?
A gdzie tak wyczytałaś?
 
Do góry