reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

reklama
A moje na tym, że idę szczać i nie chce mi się szykować testu, kieliszka itd. 🙃😁
mój Stary ostatnio otwierał szafkę nad kiblem i coś grzebał tak, że potrącił mój kieliszek i spadł na podłogę. Troszku się utrzasnął i drze się na mnie stary: co ten kieliszek robi w tej szafce?! I powiedziałam to co @Wezu swojemu staremu, że lubię sobie chlapnąć kielicha przed snem przy sikaniu 😂 A on spojrzał na mnie z taką obrzydzoną miną 😂😂😂😂
 
reklama
hej !
Byłam wczoraj na monitoringu, po stymulacji w 9 dc miałam jeden pecherzyk na prawym jajniku - 11 mm i dwa na lewym po 10 mm. Ostatnio jakoś w 11 dc miałam pecherzyk ok 16mm i zawsze tylko jeden. Wydaje mi się, że jakoś wolniej rosną 🤔
Mam nadzieję, że jest szansa, że jeszcze urosną... Mam ochotę wziąć dzisiaj jeszcze jedna tabletkę Aromeku 😂
w poniedziałek idę jeszcze raz na moni
Nie wiem, czy mogłam coś spowolnić inofemem?
No ja ostatni cykl piłam inofem i jak spóźniał mi się okres to poszłam na usg i tez było kilka pęcherzyków w obu jajnikach. Ale jak porównałam usg z wcześniejszych cykli to u mnie zawsze jest po kilka pęcherzyków... tylko czy one rosną i pękają to nie wiem, bo nigdy nie byłam na monitoringu 🤷‍♀️

Dzisiaj zmierzyłam pierwszy raz temperaturę 😅 nawet w nocy mi się śniło, że mierzę 😆
 
Do góry