reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

Mnie się kojarzy, ze widziałam przypadki ze nie ale mogłam pomieszać coś 🙈 w każdym razie najchujowsza opcja. Gorzej jeszcze mogłoby być gdyby starzy mieli c2.
Generalnie około 30 procent kobiet w polskiej populacji ma AA i większość w ciążę zachodzi ;-) więc nie jest aż tak ch***wo :p

narazie mam wynik tylko cross match, wyszedł 9,6% wiec sporo ujemny i w imk limf. helper cd3+/cd4+ 52%, supresor cd3+/cd8+ 17% i cd4/cd8 3,1%. NK 17% wiec chociaz tu w normie.
Ale to się leczy?
 
reklama
wlasnie mi weszły p-ciala przeciwplemnikowe ASA i wyszly za wysokie. bez kitu, mam dosc.
200.gif
 
A jeszcze taka ciekawostka od mojego ginekologa - dla mnie pewien moment "acha", dla części może oczywistość :D

Pytał o jakość nasienia i mówię, że jest dobrze, tylko ilość przy dolnej granicy. Popytał mnie o nasze zakupy (!) i powiedział, żebyśmy starali się eliminować plastik i folie. Nie da się w pełni, wiadomo, ale na ile to możliwe. Czyli np. ser kupować odkrojony z bloku, a nie w paczce, kanapki do pracy w papierek, nie w woreczek, itd. Czytał parę artykułów na temat tego, że zjadamy mnóstwo mikroplastiku w ten sposób i że ma to przełożenie na zdrowie. Nie zagłębiałam się w to podczas wizyty, bo było i tak opóźnienie, ale ciekawy motyw i czuję potrzebę wprowadzenia tego w życie.
 
A jeszcze taka ciekawostka od mojego ginekologa - dla mnie pewien moment "acha", dla części może oczywistość :D

Pytał o jakość nasienia i mówię, że jest dobrze, tylko ilość przy dolnej granicy. Popytał mnie o nasze zakupy (!) i powiedział, żebyśmy starali się eliminować plastik i folie. Nie da się w pełni, wiadomo, ale na ile to możliwe. Czyli np. ser kupować odkrojony z bloku, a nie w paczce, kanapki do pracy w papierek, nie w woreczek, itd. Czytał parę artykułów na temat tego, że zjadamy mnóstwo mikroplastiku w ten sposób i że ma to przełożenie na zdrowie. Nie zagłębiałam się w to podczas wizyty, bo było i tak opóźnienie, ale ciekawy motyw i czuję potrzebę wprowadzenia tego w życie.
Tak, słyszałam o tym, tak samo, jak zeby ograniczyć jakąś mocno perfumowaną chemię, płyny do płukania etc.
 
reklama
A jeszcze taka ciekawostka od mojego ginekologa - dla mnie pewien moment "acha", dla części może oczywistość :D

Pytał o jakość nasienia i mówię, że jest dobrze, tylko ilość przy dolnej granicy. Popytał mnie o nasze zakupy (!) i powiedział, żebyśmy starali się eliminować plastik i folie. Nie da się w pełni, wiadomo, ale na ile to możliwe. Czyli np. ser kupować odkrojony z bloku, a nie w paczce, kanapki do pracy w papierek, nie w woreczek, itd. Czytał parę artykułów na temat tego, że zjadamy mnóstwo mikroplastiku w ten sposób i że ma to przełożenie na zdrowie. Nie zagłębiałam się w to podczas wizyty, bo było i tak opóźnienie, ale ciekawy motyw i czuję potrzebę wprowadzenia tego w życie.
Niezłe 😲
A co lekarz powiedział na Twoje wyniki?
 
Do góry