reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

reklama
wiesz co, ja juz na lekarzy i ginekologów nie liczę, zresztą te wyniki pokazały mi, że prawdopodobnie od początku nie było szans, żeby donosić ciążę. wiec z jednej strony żałuję, że zbadałam to tak późno, z drugiej - nie umiem się pogodzić z tym, że mimo normalnego, spokojnego życia "coś" jest ze mną tak bardzo nie tak, że to wszystko wychodzi w badaniach. jedyne co, to cieszę się, że nie podeszłam do ivf przed tymi badaniami, bo nie dość, że nadal nie byłabym w ciąży to jeszcze byłabym o jakies 30-40tys "lżejsza". a tak jeszcze bierzemy pod uwagę podejscie do procedury z włączeniem leczenia immuno.
Fakt, bez tej wiedzy mogłabyś sobie robić IVF, a nie byłoby efektu... Ale przynajmniej wiesz dokładnie, jakie macie opcje i dlaczego potencjalnie może nie wyjść. Nie każdemu to co prawda pomaga w psychicznym radzeniu sobie z sytuacją, ale chyba lepiej tak niż wywalać kasę i marnować zdrowie bez szansy na sukces.
 
Ja tu widzę raptem kilka pęcherzyków a nie typowy obraz PCOS więc myślę, że póki co PCOS nie masz.
To był mój pierwszy cykl z problemem braku miesiączki, ale miałam tez wtedy zabieg chirurgiczny po ktorym jadlam przeciwbolowe w ilosciach hurtowych, wakacje zagraniczne itd. Być może to jednorazowa akcja a być może początek problemów... pójdę z tym do gina. Ale dzięki, ze zerknelas i na wyniki badań i na usg :)
niestety usg nie potrafię czytać kompletnie :(
No ja tez nie bardzo, a lekarz nie powiedział, że widzi coś niebezpiecznego. Przy kolejnym usg go wypytam o wszystko
 
Kir Aa to jedno ale jakie są brakujące ds ?
Wszystkie, przecież gdyby nie brakowało wszystkich DS to nie byłby AA

Screenshot_20221027-105300-323.png
 
reklama
A jakie badania wyszły Ci źle?

Ja właśnie odebrałam wynik kirów, okazuje się że mam genotyp AA. Ale stary ma halotyp C1 więc teoretycznie nam to nie powinno tak przeszkadzać.
narazie mam wynik tylko cross match, wyszedł 9,6% wiec sporo ujemny i w imk limf. helper cd3+/cd4+ 52%, supresor cd3+/cd8+ 17% i cd4/cd8 3,1%. NK 17% wiec chociaz tu w normie.
 
Do góry