reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

Poinformowałabym te Panie, że od 28. 03 bieżącego roku zbieranie takich danych przez osoby nieupoważnione jest łamaniem prawa, a jeśli odmawiają mi świadczenia medycznego na podstawie donosu to poproszę to na piśmie bo jeszvze dziś zgłoszę to to biura rzecznika praw pacjenta, dyrektora placówki, okręgowego rzecznika odpowiedzialności zawodowej i jak trzeba będzie to do wszystkich świętych. A karteczkę z moimi danymi proszę zniszczyć na moich oczach jeśli do wszystkich świętych mam nie dopisywać GIODO
Do Prezesa UODO 😘
 
reklama
Miałam dzisiaj dziwną sytuację, silny ból podbrzusza prze około godzinę, a następnie ból ustąpił a pojawił się lekko różowy śluz. Jestem w 27 dc. Czy to może być plamienie implantacyjne? Kiedy po takiej sytuacji zrobić test ciążowy?
 
Ahaaaaa to mi mój ginekolog w 37dc nie dał szans na ciążę, mimo że dotychczas miałam regularne cykle. I przepisał duphaston na wywołanie okresu. Po wizycie przyszedł wynik progesteronu prawie 9. Czyli owulacja była tylko później niż 13-14dc....
Powiem Wam, że to się robi delikatnie chore. Moja koleżanka dostała ovarin który miał ja wspomagać w staraniach a miała po nim torbiel....
Być może miał podstawy, żeby nie dać szans. A powiedział wprost? Bo mój widział wyniki usg i usłyszał ode mnie wprost, ze mam wyższa temperaturę niż w pierwszej fazie cyklu. Mój gin jest niepoprawnym optymistą i on każda kobietę podtrzyma na duchu i tchnie energię, żeby się nie martwiła. Gdyby mi powiedział, ze nie ma szans na ciąże, to już by musiał mieć 3 plany na dalsze leczenie, a tak to może odciągnął w czasie 😂😂🫣
 
Poinformowałabym te Panie, że od 28. 03 bieżącego roku zbieranie takich danych przez osoby nieupoważnione jest łamaniem prawa, a jeśli odmawiają mi świadczenia medycznego na podstawie donosu to poproszę to na piśmie bo jeszvze dziś zgłoszę to to biura rzecznika praw pacjenta, dyrektora placówki, okręgowego rzecznika odpowiedzialności zawodowej i jak trzeba będzie to do wszystkich świętych. A karteczkę z moimi danymi proszę zniszczyć na moich oczach jeśli do wszystkich świętych mam nie dopisywać GIODO

Kurde dzięki wielkie. Jeszcze dziś pojadę tam jak tylko mąż wróci z pracy.
Ja nigdy nie miałam takiej sytuacji więc byłam zielona. Dopiero w domu tak sobie składam w calosc wszystko i mówię kurde przecież nie ma już tej całej izolacji 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
Aaaa i mają na ścianie przyklejony zeszyt " skargi na pracowników SPZOZ " to zrobię im notkę 🤣
 
Kurde dzięki wielkie. Jeszcze dziś pojadę tam jak tylko mąż wróci z pracy.
Ja nigdy nie miałam takiej sytuacji więc byłam zielona. Dopiero w domu tak sobie składam w calosc wszystko i mówię kurde przecież nie ma już tej całej izolacji 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
Aaaa i mają na ścianie przyklejony zeszyt " skargi na pracowników SPZOZ " to zrobię im notkę 🤣
No to faktycznie PRL tam masz 😁
 
reklama
Do góry