reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

To sąsiad musiał Cię zgłosić 😱😱😱

No ale musiał to po złości zrobić bo przecież wczoraj była niedziela i popołudniu z nimi się widziałam rano o 8 byłam w ośrodku i już zjeba była bo jestem na liście.... No a ja myślałam że już nie ma tej kwarantanny 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ no i nie wiem co teraz... Powiedzieli że w miejscu publicznym nie możemy się pojawiać 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
 
reklama
No ale musiał to po złości zrobić bo przecież wczoraj była niedziela i popołudniu z nimi się widziałam rano o 8 byłam w ośrodku i już zjeba była bo jestem na liście.... No a ja myślałam że już nie ma tej kwarantanny 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ no i nie wiem co teraz... Powiedzieli że w miejscu publicznym nie możemy się pojawiać 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
Znalazłam coś takiego
Screenshot_2022-10-17-12-45-17-15_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
 
No ale musiał to po złości zrobić bo przecież wczoraj była niedziela i popołudniu z nimi się widziałam rano o 8 byłam w ośrodku i już zjeba była bo jestem na liście.... No a ja myślałam że już nie ma tej kwarantanny 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ no i nie wiem co teraz... Powiedzieli że w miejscu publicznym nie możemy się pojawiać 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
ja tez jestem w szoku bo z tego co mi wiadomo to już nie ma żadnych list więc serio jakaś dziwna sprawa 🤔 jeśli to było na zewnątrz a oni nie opluli celowo rąk przed przywitaniem, a Twój mąż ich celowo nie oblizał😉 a poza tym ogólnie jesteście w dobrej formie to myślę, że się uchronicie. Ja pomieszkiwałam u siostry jak miała COVID i nie zaraziła mnie więc te kolejne warianty/mutacje już nie były/są chyba tak strasznie zaraźliwe. Będzie dobrze 🙂
 
A ja dzisiaj po wizycie u gina. Na razie umówieni, ze czekamy do zakończenia tego cyklu, bo się oczywiście nie skonczyl, chociaż miałam już iść z wynikami hormonów „męskich”, zaśmiał się, żebym spróbowała dac jeszcze jakaś mała szansę pęcherzykowi, bo mógł urosnąć i pęknąć. No i dopisał mi jeszcze kortyzol, estradiol i betę, bo on liczy na ciąże 🙈🙄
Dziś 39dc, temperatura wysoko, wiec może ta cholerna owulka była i od wczoraj wieczorem bolą mnie piersi 🫣
Powiedział, żebym zrobiła wszystko za około tydzień. No i pytanie, czy czekać do poniedziałku czy iść w sobotę. Jeśli była owu, to była we wtorek 11.10 🤔
Ahaaaaa to mi mój ginekolog w 37dc nie dał szans na ciążę, mimo że dotychczas miałam regularne cykle. I przepisał duphaston na wywołanie okresu. Po wizycie przyszedł wynik progesteronu prawie 9. Czyli owulacja była tylko później niż 13-14dc....
Powiem Wam, że to się robi delikatnie chore. Moja koleżanka dostała ovarin który miał ja wspomagać w staraniach a miała po nim torbiel....
 
Ahaaaaa to mi mój ginekolog w 37dc nie dał szans na ciążę, mimo że dotychczas miałam regularne cykle. I przepisał duphaston na wywołanie okresu. Po wizycie przyszedł wynik progesteronu prawie 9. Czyli owulacja była tylko później niż 13-14dc....
Powiem Wam, że to się robi delikatnie chore. Moja koleżanka dostała ovarin który miał ja wspomagać w staraniach a miała po nim torbiel....

Ale co jest chore?
Dostałaś duphaston jeśli byłaby ciąża to w żaden sposób on jej nie zagrozi (edytuje od razu żeby później się nie tłumaczyć- skrót myślowy, są przypadki kiedy suplementacja progesteronu może zaszkodzić kobiecie na przykład w ciąży pozamacicznej, ale o takim przypadku nie ma tu mowy bo nie ma ciąży) a za nim go odstawisz to Już na pewno miałabyś szansę te ciążę potwierdzić.
A ovarin to standardowy i polecamy suplement przy staraniach.
Torbiel może zrobić się zawsze
 
ja tez jestem w szoku bo z tego co mi wiadomo to już nie ma żadnych list więc serio jakaś dziwna sprawa 🤔 jeśli to było na zewnątrz a oni nie opluli celowo rąk przed przywitaniem, a Twój mąż ich celowo nie oblizał😉 a poza tym ogólnie jesteście w dobrej formie to myślę, że się uchronicie. Ja pomieszkiwałam u siostry jak miała COVID i nie zaraziła mnie więc te kolejne warianty/mutacje już nie były/są chyba tak strasznie zaraźliwe. Będzie dobrze 🙂

Tak to było na zewnątrz. W tym ośrodku ogólnie te pielęgniarki są walnięte bo cały czas chodzą w tych fartuchach i odkażają po każdym pacjencie fotel gdzie pobierają krew 🤷🏻‍♀️ a ta lista to normalna pisana ręcznie na kartce, imię i nazwisko chorego i dane osób z którymi miały kontakt 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ średniowiecze u nas zawsze było, wiecznie problemy z próbkami były że źle pobrane, pomieszane, albo potłuczone. Powinni już dawno zamknąć ten ośrodek
 
reklama
Tak to było na zewnątrz. W tym ośrodku ogólnie te pielęgniarki są walnięte bo cały czas chodzą w tych fartuchach i odkażają po każdym pacjencie fotel gdzie pobierają krew 🤷🏻‍♀️ a ta lista to normalna pisana ręcznie na kartce, imię i nazwisko chorego i dane osób z którymi miały kontakt 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ średniowiecze u nas zawsze było, wiecznie problemy z próbkami były że źle pobrane, pomieszane, albo potłuczone. Powinni już dawno zamknąć ten ośrodek

Poinformowałabym te Panie, że od 28. 03 bieżącego roku zbieranie takich danych przez osoby nieupoważnione jest łamaniem prawa, a jeśli odmawiają mi świadczenia medycznego na podstawie donosu to poproszę to na piśmie bo jeszvze dziś zgłoszę to to biura rzecznika praw pacjenta, dyrektora placówki, okręgowego rzecznika odpowiedzialności zawodowej i jak trzeba będzie to do wszystkich świętych. A karteczkę z moimi danymi proszę zniszczyć na moich oczach jeśli do wszystkich świętych mam nie dopisywać GIODO
 
Do góry