reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

A propos jodu to ja pamiętam jak mnie mój men mało co do grobu nie wysłał w połowie ciąży jak zaczął panikować, że pije wodę niegazowaną z jodem 🤦‍♀️

Jest jakaś tam, Ustronianka czy coś podobnego



A teraz coś dla @Moonstone 😁
Czym różni się staraczka od ciężarnej?
Ciężarna suplementuje jod, a staraczka jad 😁

Taki suchar jak śluz bez wiesiołka mi się teraz pomyślał 🙃
Dawno nie było tu jakiegoś "hejkera" co by nas zwyzywał od żmij :)
Rozwiń to z tymi żmijami.

Zaintrygował mnie ten fragment bardzo😅.
 
reklama
Z tego co widzę to Pueria chyba wychodzi taniej niż Pregna Start i Pregna DHA, które mam teraz. Ale w środku w sumie to samo.
No Pueria to jest kompromis, ale ja po przeanalizowaniu składów wszystkich suplementów dostępnych w aptekach, stwierdziłam, że najlepiej suplementować dwa.
Jednego dnia jeden, drugiego drugi.
Nie da się znaleźć na rynku suplementu, który miałby wszystko, czego bym sobie życzyła.
 
Witaminę E biorę po prostu oddzielnie w takim składzie jak mi pasuje i biorę też witaminę A również taką jaka mi pasuje więc dla mnie to żaden atut bo wolę swoje.
Ogólnie wolę sama wybierać sobie dodatkowe składniki a od zestawu oczekuję dobrej bazy
 
Dla zainteresowanych dodatkowo żrę to
 

Załączniki

  • edd9632e-6bf4-4d56-87a0-f8ddb405171e.jpeg
    edd9632e-6bf4-4d56-87a0-f8ddb405171e.jpeg
    35,8 KB · Wyświetleń: 84
  • ff9c274a-e715-43fc-affd-465d050bae77.jpeg
    ff9c274a-e715-43fc-affd-465d050bae77.jpeg
    41,3 KB · Wyświetleń: 83
No bywały takie czasy, że przychodził na forum jakiś troll, z mega głupim pytaniem i jak dostawał odpowiedź nie po myśli albo w swoim stylu to wyzywał staraczki, że w nich tyle jadu i żmije są z nich :)

Ostatnio przeglądałam inne fora i właśnie widziałam dużo takich postów, komentarzy ... i słowo żmija, wariatka, nienormalna i o dziwo " zazdrosna" pojawia się notorycznie 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
A pytania jakie zadają są conajmniej śmieszne 🤣🤣🤣
 
reklama
@olka11135 można mi wpisać negatyw, wiem że miałam testować dopiero 17.10 ale wtedy mam termin miesiączki także myślę, że dzisiejszy test można już poważnie potraktować 🙂

@olka11135
Można wpisać okres!
@pluto_nova @Zazuu miałyście racje owulka była wcześniej, okres miał być w poniedziałek a przyszedł dziś w 27 dniu cyklu 🙈😂 zwracam honor!

Ale temperatura powiedziała wszystko, rano był mocny spadek, test zrobiłam tylko dla spokoju głowy, żeby moc się napić dziś browara.
 
Do góry