reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

No bywały takie czasy, że przychodził na forum jakiś troll, z mega głupim pytaniem i jak dostawał odpowiedź nie po myśli albo w swoim stylu to wyzywał staraczki, że w nich tyle jadu i żmije są z nich :)
Ja pierdzielę…
W sumie to mógłby jakiś się pojawić.
Zawsze to jakaś egzotyka i urozmaicenie xD.
 
reklama
Ja bym robiła mix z Femibionem, który ma witaminę E i B2.

Ja generalnie uważam, że tak jak włosy przyzwyczajają się do szamponu, tak organizm przyzwyczaja się do supli.
I mu zmieniam to co jakiś czas😅.
Edit:kosztuje 65 zł na 2 msc
Jak dla mnie femibion jest mierny bo po dawka wit D jest żadna, po drugie i tak trzeba brać coś z kwasami Omega. No dla mnie to słabe rozwiązania.
Zdecydowanie do pueri wole dorzucić po prostu wit E która całkiem spoko kosztuje 40 zl na 2 msc
 
Jak dla mnie femibion jest mierny bo po dawka wit D jest żadna, po drugie i tak trzeba brać coś z kwasami Omega. No dla mnie to słabe rozwiązania.
Zdecydowanie do pueri wole dorzucić po prostu wit E która całkiem spoko kosztuje 40 zl na 2 msc
Właśnie nie tej kumam bazy, bo Femibion ma te kwasy, ale dopiero od "2", czyli któregoś tan tygodnia ciąży. WHY??? 🤷‍♀️
 
reklama
Właśnie nie tej kumam bazy, bo Femibion ma te kwasy, ale dopiero od "2", czyli któregoś tan tygodnia ciąży. WHY??? 🤷‍♀️

Generalnie to chyba do niedawna rekomendacja na suplementacjs DHA była od drugiego trymestru więc mało producentów ładowało w te pierwsze. A ze na ciężarnych łatwo się zarabia to każdy potrzebuje stworzyć 56 kroków suplementacji. Przed przygotowaniem się do starań, w trakcie przygotowania się do statan, już prawie się staram, o teraz się staram i tak kurvva w nieskończoność.
Na przykład pueria duo od 13 tygodnia różni się tym że ma po prostu więcej DHA a mniej kwasu foliowego i spełnia wszystkie wytyczne PTGiP co pokazuje tylko jak niewielka jest różnica w tym co trzeba suplementowac przed ciąża i po pierwszym trymestrze.
 
Do góry