reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

Dziewczyny jeśli temat grupy wsparcia 😅😂 jest aktualny i życzycie sobie takiego miejsca do wspólnej motywacji to poproszę o info bo będę musiała wysłać listę do Aniaslu, a nie che jej zawracać głowy 100 razy.
Oczywiście nie ma kryterium wagowych😂 po prostu będziem pilnować michy
ja chętna :D
 
reklama
Już to pisałam przy okazji poprzedniej dyskusji o melatoninie, ale polecam ją testować przed jakimś luźniejszym dniem, bo wprawdzie noc po pierwszej tabletce przespałam super, ale nie mogłam się dobudzić później i cały dzień się czułam senna.
O to dobrze wiedzieć. Gdzieś mi umknęła ta dyskusja. Ja mam bardzo lekki sen, budzi mnie każdy szmer. Nie da się po takiej nocy funkcjonować normalnie.
 
Dziewczyny jeśli temat grupy wsparcia 😅😂 jest aktualny i życzycie sobie takiego miejsca do wspólnej motywacji to poproszę o info bo będę musiała wysłać listę do Aniaslu, a nie che jej zawracać głowy 100 razy.
Oczywiście nie ma kryterium wagowych😂 po prostu będziem pilnować michy
Chętnie dołączę 😀
 
ja po melatoninie mam jakieś chore sny :D
ja mam chore zawsze 😵‍💫 ogólnie zasypiam jak dziecko wszędzie i w każdej pozycji 😉 ale sny mam opór popieprzone… wczoraj np śniło mi się coś takiego, ze obudziłam się i uwaga, przestawiłam budzik z 5:30 na 4:00 ŻEBYM SIĘ NIE SPÓŹNIŁA … niestety nie pamietam gdzie chciałam zdążyć , w każdym razie obudziłam się o tej 4 i usiłowałam sobie przypomnieć co ma się dziać aż ostatecznie przestawiłam budzik na 5:30 i znów zasnęłam…
 
reklama
Do góry