reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

Dziewczyny jeśli temat grupy wsparcia 😅😂 jest aktualny i życzycie sobie takiego miejsca do wspólnej motywacji to poproszę o info bo będę musiała wysłać listę do Aniaslu, a nie che jej zawracać głowy 100 razy.
Oczywiście nie ma kryterium wagowych😂 po prostu będziem pilnować michy
Ja jestem chętna:)
 
reklama
Dziewczyny jeśli temat grupy wsparcia 😅😂 jest aktualny i życzycie sobie takiego miejsca do wspólnej motywacji to poproszę o info bo będę musiała wysłać listę do Aniaslu, a nie che jej zawracać głowy 100 razy.
Oczywiście nie ma kryterium wagowych😂 po prostu będziem pilnować michy
Ja jestem chętna. Też mam trochę do zrzucenia. Czytam Was dziewczyny i testuje. Chyba w końcu się doczekam owulacji
 

Załączniki

  • IMG20221013194707_01.jpg
    IMG20221013194707_01.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 63
Dziewczyny, czy można łykać melatonine jak się staramy? Którejś pomaga się wyspać? Ja porządnie nie spałam chyba od urodzenia córeczki i chodzę wiecznie zmęczona.

Było tu już, że nie tylko można ale wręcz warto bo dobry sen jest ważny przy staraniach.

Poza tym może ktoś się może ze mną nie zgodzić, ale ja uważam że nasz ogólny dobry stan jest ważniejszy niż starania. Ja np. biorę leki na depresję i nasenne których najprawdopodobniej nie będę mogła brać dalej w ciąży, ale dopóki w niej nie jestem nie odstawiam ich bo mój stan psychiczny jest dla mnie najważniejszy
 
Było tu już, że nie tylko można ale wręcz warto bo dobry sen jest ważny przy staraniach.

Poza tym może ktoś się może ze mną nie zgodzić, ale ja uważam że nasz ogólny dobry stan jest ważniejszy niż starania. Ja np. biorę leki na depresję i nasenne których najprawdopodobniej nie będę mogła brać dalej w ciąży, ale dopóki w niej nie jestem nie odstawiam ich bo mój stan psychiczny jest dla mnie najważniejszy
mam to samo. Biorę leki nasenne i moja psychiatra wie, ze się staram. Powiedziała, że w ciąży albo odstawimy alelbo zmienimy dawkę, wszystko zależy od tego jak się będę czuć
 
Było tu już, że nie tylko można ale wręcz warto bo dobry sen jest ważny przy staraniach.

Poza tym może ktoś się może ze mną nie zgodzić, ale ja uważam że nasz ogólny dobry stan jest ważniejszy niż starania. Ja np. biorę leki na depresję i nasenne których najprawdopodobniej nie będę mogła brać dalej w ciąży, ale dopóki w niej nie jestem nie odstawiam ich bo mój stan psychiczny jest dla mnie najważniejszy
Ja tez muszę wyjść na prosta. Podjęliśmy decyzje o drugim dziecku, a oboje z mężem padamy wieczorem na twarz.
 
Ja tez muszę wyjść na prosta. Podjęliśmy decyzje o drugim dziecku, a oboje z mężem padamy wieczorem na twarz.
Już to pisałam przy okazji poprzedniej dyskusji o melatoninie, ale polecam ją testować przed jakimś luźniejszym dniem, bo wprawdzie noc po pierwszej tabletce przespałam super, ale nie mogłam się dobudzić później i cały dzień się czułam senna.
 
reklama
Ja tez muszę wyjść na prosta. Podjęliśmy decyzje o drugim dziecku, a oboje z mężem padamy wieczorem na twarz.

No niestety dużo zależy od dziecka. Ja mam już 7 latkę WWO i HNB i często nadal wymiękam.
Na szczęście chce iść do szkoły baletowej we Francji więc może z internatem :p
 
Do góry