reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

Hmm ja tak miałam właśnie ,ze brzuch mnie bolał na @ ale dalej nie było a tez 28-30 dni . Może lepiej zadzwoń i się umów na wizytę do lekarza ,albo beta .
No i dzwoniłam do przychodni mojego gina. Pani zaproponowała mi termin na piątek za tydzień ale jak jej powiedziałam, że to będzie 45dc przy regularnych 28-30 to znalazło się miejsce na poniedziałek. No i powiedzieli, żeby mimo wszystko iść na betę i progesteron. No więc...idę. Tak się trzęsę, że nie wiem jak dojdę do tego labo.. dobrze że to 400m.
 
reklama
No i dzwoniłam do przychodni mojego gina. Pani zaproponowała mi termin na piątek za tydzień ale jak jej powiedziałam, że to będzie 45dc przy regularnych 28-30 to znalazło się miejsce na poniedziałek. No i powiedzieli, żeby mimo wszystko iść na betę i progesteron. No więc...idę. Tak się trzęsę, że nie wiem jak dojdę do tego labo.. dobrze że to 400m.

Ale czemu się trzęsiesz? 😅
 
No i dzwoniłam do przychodni mojego gina. Pani zaproponowała mi termin na piątek za tydzień ale jak jej powiedziałam, że to będzie 45dc przy regularnych 28-30 to znalazło się miejsce na poniedziałek. No i powiedzieli, żeby mimo wszystko iść na betę i progesteron. No więc...idę. Tak się trzęsę, że nie wiem jak dojdę do tego labo.. dobrze że to 400m.
No lepiej zbadać i wiedzieć co się dzieje .
 
Ale czemu się trzęsiesz? 😅
Bo się martwię... tylko zaczęliśmy na poważnie starania i nagle wszystko sie posypało. Serio nie łudzę się, że to ciąża bo owu musiałaby być albo 19-21dc ale wtedy test już powinien być dodatni albo 30dc...a to duże przesunięcie, nawet nie wiem czy możliwe zeby mieć tak pozno owu. Szczerze to nie wiem czy i jaki miałam sluz w dniach od 19dc bo mega źle się wtedy czułam. Wydawało mi się że owulacja była między 12-14dc. A może nie było jej w ogóle... no nie wiem po prostu
 
Bo się martwię... tylko zaczęliśmy na poważnie starania i nagle wszystko sie posypało. Serio nie łudzę się, że to ciąża bo owu musiałaby być albo 19-21dc ale wtedy test już powinien być dodatni albo 30dc...a to duże przesunięcie, nawet nie wiem czy możliwe zeby mieć tak pozno owu. Szczerze to nie wiem czy i jaki miałam sluz w dniach od 19dc bo mega źle się wtedy czułam. Wydawało mi się że owulacja była między 12-14dc. A może nie było jej w ogóle... no nie wiem po prostu

Oczywiście, że owulacja w 30 dc jest możliwa. Potwierdzeniem tego może być na przykład moja ciąża z owulacji w 35 dc.
Zrobienie bety i progesteronu jest w takiej sytuacji podstawowym krokiem i bardzo dobrze, że idziesz to zbadać bo to powie baaaaaaaaaaaardzo duzoo tym co się dzieje i szkoda, że nie zrobiłaś tego wcześniej.
Twój stres mógł wpłynąć na to, że cykl oszalał i jest to dosyć częste zjawisko jak rozpoczynamy starania. Taki długi cykl oczywiście jest dla Ciebie stresujący, ale tak naprawdę wcale nie mus dziać się nic złego, a nawet mało prawdopodobne jest to żeby coś się działo.
Możliwe, że po prostu był to cykl bezowulacyjny co może się zdarzyć KAŻDEJ zdrowej kobiecie i jest zupełnie normalne
 
Dziewczyny jeśli temat grupy wsparcia 😅😂 jest aktualny i życzycie sobie takiego miejsca do wspólnej motywacji to poproszę o info bo będę musiała wysłać listę do Aniaslu, a nie che jej zawracać głowy 100 razy.
Oczywiście nie ma kryterium wagowych😂 po prostu będziem pilnować michy
Ja za ,bo chce pilnować wagi ;)
 
reklama
Do góry