reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

reklama
Wtedy to dosłownie będą "nasze zasiłki" 🤣
Proszzzzz:
received_427892602781206.jpeg
 
Hej wiem, że temat trochę z dupy ale czy wy tez macie tym zaśmieconą calą stronę główną ?
 

Załączniki

  • IMG_0524.jpeg
    IMG_0524.jpeg
    92,3 KB · Wyświetleń: 86
W jednym miesiącu byłam trzy razy i u trzech innych 😃 malo tego, trzem ginom zadawałam te same pytania i uzyskiwalam trzy różne odpowiedzi XD
Aaaa weź, ja byłam teraz na usg 6 i 8 dpo u dwóch innych lekarzy. Najpierw od babeczki dowiedziałam się, że owulacja na pewno była z prawego jajnika, pokazywała mi co o tym świadczy. Dwa dni później facet stwierdził, że owulacja raczej z lewego była, też czarował, że coś tam widzi. Wyszłam wkurzona i zrezygnowana jeśli chodzi o lekarzy.

Ty nie byłaś ze mną na majowych mamach ?
Nie, nie, ja jeszcze niestety nie zobaczyłam dwóch kresek ☹️
 
reklama
Do góry