reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

A może zabrać pińcetplusy tym, którzy nie pracują i nie dbają o dzieci i dać na in vitro? Takim ludziom chyba ktoś w rublach płaci...

Btw owulacji i pików i seksów - mój mąż dziś stwierdził, że on nie umie w seksy rano, bo ma wrażenie, że ja wtedy mam słabsze doznania przez to, że go wyraźnie widzę 🤣🤣🤣🤣🤣
Nie nooo 🤣😂, my właśnie po porannym a do piku jeszcze huuu hu daleko
W sensie poranki są fajne, bo takie leniwe😉😜 słodkie i powolne🥰😊😍
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny nie ma co smutać może sobie chociaż jeden z tej 13 urosnie 😆

Ale przynajmniej moje objawy się zgadzają. Ciężko mi nawet siedzieć 😆 czuje jakbym miała ciągle przepełniony pęcherz 🙈
 
Moj wszedł akurat jak robiłam zdjecie testom owu ulozonym wg daty
On oczy na wierzch i mowi:
"eee myślałem, że sikasz sprawdzasz i wyrzucasz, a Ty jak psychopatka chomikujesz je???"
No to mu wyłożyłam, że jak już będzie ten kluczowy to wtedy wyrzucę😜😉😂🤣 i że się nie zna, więc niech skupi się na produkcji plemników.
W pół sekundzie poczułam się jak psychopatka😂🤣 ale mi przeszło.
Co do Was wspaniała postawa męża a ty tez masz prawo do zwątpienia i łez.
Hahaha to my jeszcze nie jesteśmy na takim etapie, ale mi mało brakuje do świrowania:)

Postanowiłam brać się do roboty i już na zaś umówiłam się na przyszła sobotę do laboratorium na wyniki hormonów. Wiecie tak w razie, gdybym dostała planowo okres to w sobotę będzie 3dc. Musiałam się umówić, bo w mojej mieścinie labo w sobotę nieczynne, a na wyniki w szpitalu trzeba się zapisywać, bo pandemia....
No i gdyby okres był to w sobotę o 7 wyniki, a popołudniu wesele :)
 
U mnie chyba cykl nie udany już czuje ,ze @ się zbliża boli mnie podbrzusze i czuje się jakbym cały czas miała mokro . Dzisiaj 26dc
A może jednak. Tak jak nie da rady wyczuć się ciąży tak i @ nie wyczujesz... trzymam kciuki, a mokrość hmm to raczej przed @ susza chyba następuje? Ale faktycznie to moze 2 dni przed dopiero.
 
Dziewczyny nie ma co smutać może sobie chociaż jeden z tej 13 urosnie 😆

Ale przynajmniej moje objawy się zgadzają. Ciężko mi nawet siedzieć 😆 czuje jakbym miała ciągle przepełniony pęcherz 🙈
Właśnie to mnie tez zastanawia, czemu pojawia się częstomocz w okresie okołoowulacyjnym? Zawsze myslalam, ze to bardziej objaw ciąży.
 
reklama
Do góry