reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

reklama
Wygońcie na dwór😂🙈.

Jeszcze okrzyczcie, że taka ładna pogoda, a w domu siedzi 😝.
Haha nawet nie wiesz jak teraz ciężko 8 latka wygonić na dwór! Trzeba szantażem , poza tym tatuś go zaraził czymś po czym boli brzuch :/ oby mnie nie dopadlo wystarczy mi ból harcujacych jajników
 
@997tenNumerToKlopoty ?
Ty się znasz, sprowadź mnie na ziemię... Niby to tylko tysiak ale wolałabym go na coś innego przeznaczyć 😔
Idziesz do jednostki,składasz zawiadomienie o popełnieniu oszustwa. Policja dzwoni do gościa i jest duże prawdopodobieństwo, że ci odda szybko tysiąca..napisz mu smsa że założyłaś zawiadomienie o przestępstwie. Mój szwagier odzyskał tysiąca z olxa za węgiel, wpłacił zaliczkę a węgla nie ma, w ciągu 2 tyg facet mu zwrócił bo się wystraszył. Tylko musisz ponaglać tych policjantów wiesz jak jest.. Gorzej jak facet nie podał swoich danych tylko np jakiegoś bezdomnego ja olx to wtedy się sprawa komplikuje. A nóż się uda!
 
Idziesz do jednostki,składasz zawiadomienie o popełnieniu oszustwa. Policja dzwoni do gościa i jest duże prawdopodobieństwo, że ci odda szybko tysiąca..napisz mu smsa że założyłaś zawiadomienie o przestępstwie. Mój szwagier odzyskał tysiąca z olxa za węgiel, wpłacił zaliczkę a węgla nie ma, w ciągu 2 tyg facet mu zwrócił bo się wystraszył. Tylko musisz ponaglać tych policjantów wiesz jak jest.. Gorzej jak facet nie podał swoich danych tylko np jakiegoś bezdomnego ja olx to wtedy się sprawa komplikuje. A nóż się uda!

Wiesz co zawiadomienie złożył mąż jakiś tydzień po tym jak zamówił ta przesyłkę i nie było jej.
Pisałam nawet ze swojego numeru do niego bo od męża nie odbierał już telefonu, ale ode mnie też nie odebrał więc tylko SMS wysyłaliśmy. To facet mi odpisał że nie ma czasu odebrać ale to nie znaczy że unika kontaktu i żeby policji nie zawiadamiac, że zadzwoni do córki żeby zdjęcia potwierdzenia przesyłki nam wysłała i od tamtej pory cisza. Dokładnie 12 kwietnia mam ostatniego sms'a od gościa. Jakoś mąż miesiąc temu dostał list z posterunku że wszczęto śledztwo i czekać na wiadomość od nich 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
 
Haha nawet nie wiesz jak teraz ciężko 8 latka wygonić na dwór! Trzeba szantażem , poza tym tatuś go zaraził czymś po czym boli brzuch :/ oby mnie nie dopadlo wystarczy mi ból harcujacych jajników
Kurczę, słyszałam o tym, że teraz dla dzieciaków kara to wychodzenie na dwór😳🙈.

No to oby się wykaraskali szybko z tej infekcji!

Mężowi powiedz, że seks go uleczy 😉!
 
Kurczę, słyszałam o tym, że teraz dla dzieciaków kara to wychodzenie na dwór😳🙈.

No to oby się wykaraskali szybko z tej infekcji!

Mężowi powiedz, że seks go uleczy 😉!

Bratanica męża ma 6 lat i z domu nie wyjdzie, do przedszkola z placzem chodzi bo ona chce gry i bajki. A jak jest weekend to kontaktu z nią wcale nie ma... A powiem więcej ona ma swój smartfon i to za ponad tysiaka !!!!!
 
Idziesz do jednostki,składasz zawiadomienie o popełnieniu oszustwa. Policja dzwoni do gościa i jest duże prawdopodobieństwo, że ci odda szybko tysiąca..napisz mu smsa że założyłaś zawiadomienie o przestępstwie. Mój szwagier odzyskał tysiąca z olxa za węgiel, wpłacił zaliczkę a węgla nie ma, w ciągu 2 tyg facet mu zwrócił bo się wystraszył. Tylko musisz ponaglać tych policjantów wiesz jak jest.. Gorzej jak facet nie podał swoich danych tylko np jakiegoś bezdomnego ja olx to wtedy się sprawa komplikuje. A nóż się uda!
Ale mieli kontakt telefoniczny, raczej nie rozmawiali ze słupem 🙃
 
reklama
Ale mieli kontakt telefoniczny, raczej nie rozmawiali ze słupem 🙃

Kontakt był mamy wszystkie rozmowy wydrukowane, plus na policji drugie kopia, no ale... teraz przecież wszystkie numery są rejestrowane więc chyba wiadomo kto jest tym oszustem 🤷🏻‍♀️ no ja tego nie ustalę, a mąż nie chce ruszyć dupy do komisariatu żeby się dowiedzieć czegoś 😡😡😡 a ja chyba nie zrobię nic skoro to on składał zawiadomienie 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
 
Do góry