reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

reklama
andy samberg GIF
Oj to prawie relacja lajf 🤣🤣🤣 także 3...2...1....trzon !!!!
 
Ale takich min nie strzelacie 🤭?
Nie wiem jakie miny strzelam ale może i takie , ostatnio bierzemy to na śmiech ☺️

Kurka a moj mąż trening prowadzi, zanim wroci i dzieci spać pogonimy, czuję ze moja gotowa do dzialania komórka uschnie... z czekania 😂😂😂
Haha nawilzaj się :D

Nie ocejniajcie starego ale już po ! Podszedł zadaniowo,spisał się , dostał buziaka w nagrodę 🥳☺️
 
Nas ostatnio w trakcie bardzo rozbawiła jakaś pierdołka, że ciężko było wczuć się w klimat :D A jak się mocno śmieję, to ściskam trzon mięśniami i nie jest przyjemnie...
Przypomniało mi się coś a propos trzymania trzona mięśniami…

Mój lubi, jak kaszlę w trakcie, a że ostatnio sporo kaszlałam przez COVID, to było mu bardzo przyjemnie 🤷🏻‍♀️🫣.
 
reklama
Bratanica męża ma 6 lat i z domu nie wyjdzie, do przedszkola z placzem chodzi bo ona chce gry i bajki. A jak jest weekend to kontaktu z nią wcale nie ma... A powiem więcej ona ma swój smartfon i to za ponad tysiaka !!!!!

Moje dzieci (7 i 11 lat) też mają smartfony i nie widzę w tym nic złego 🤷‍♀️
To nie telefon jest problemem tylko to, że rodzice nie interesują się dzieckiem.

Moje dzieci nie mają problemu z wychodzeniem na plac zabaw czy z wykonywaniem innych aktywności.
Z resztą jak mogłaby im zakazywać używania telefonu czy komputera skoro ja spędzam on-line bardzo dużo czasu
 
Do góry