reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

Kurczę też miałam to w planach, żeby w weekend już nie sprzątać. To slońce jednak mnie przekonało.
Tak myślę, że @LadyCaro dobrze robisz.. W końcu musisz być upracowana i zmęczona, żeby ciąża była :D nie ma nic za darmo hah dlatego posiedzę jeszcze parę minut i idę sprzątać!
Mnie to podbrzusze tak nasuwa dość zdrowo od wczoraj i się boję umęczać, bo może w czymś przeszkodzę :p Mam świadomość, że to naiwne myślenie, ale pasuje taki ból 6-7 dpo...
 
reklama
Mnie to podbrzusze tak nasuwa dość zdrowo od wczoraj i się boję umęczać, bo może w czymś przeszkodzę :p Mam świadomość, że to naiwne myślenie, ale pasuje taki ból 6-7 dpo...
To Ty dzisiaj lepiej odpoczywaj, niech się zagnieżdża w spokoju :D w takim razie nie za późno na testowanie się zapisałaś? Jak już dzisiaj 6-7 po to dawaj testa za parę dni :D
 
Kurde dziewczyny mam problem... Tzn mój mąż... Kupił coś tam przez internet chyba olx... Przelał ponad tysiąc zł i kilka msc nie dostał przesyłki, sprawa zgłoszona na policję ale sami mówili że na 99% nie dostaniemy kasy ... Facet nie odbiera telefonu, wcześniej się kontaktował, zarzekał że wysłał przesyłkę, ale nie chciał przesłać nam potwierdzenia, i to mnie tknęło do tego aby mu nie wierzyć i iść na policję bo mój mąż do tej pory by nie zgłosił tego 😡😡😡 może ktoś miał taki problem?
Ja wiem że kasy nie będzie, ale czy chociaż jest szansa że tamten coś będzie miał problemów? Wszystkie screeny rozmów z gościem ma policja, dane, nr tel, i SMS gdzie przyznał się że wysłał paczkę....
Mnie dwa lata temu pani w ten sposób oszukała na 90 PLN. Policja ją znalazła bez większych problemów. W tej chwili pani ma już wyrok i grzywnę na koncie a ja mam swoje 90 PLN spowrotem ale trwało to prawie dwa lata.
 
żadnego plamienia interpolacyjnego? 😂
Nie, ani kropli, choć tego oczekuje, bo przy pierwszym seksie krwawiłam jak świnia u rzeźnika :p
To Ty dzisiaj lepiej odpoczywaj, niech się zagnieżdża w spokoju :D w takim razie nie za późno na testowanie się zapisałaś? Jak już dzisiaj 6-7 po to dawaj testa za parę dni :D
Owu miałam o 3 dni wcześniej niż normalnie (chyba), dlatego taki termin :p
 
Jeju czy to już ? Brzuch mnie mega boli , jak siadam to mam wrażenie że wbija mi się kołek w dupsko 🙈 test na górze z teraz a na dole z południa
IMG20221007172317.jpg
 
reklama
Do góry