reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

Pani od paznokci mi sprzedała super motyw na szybką zupę. W garnku podsmażacie mięso, do tego dodajecie czerwoną fasolę, kukurydzę, trochę cebuli, i zalewacie passatą. Z przypraw jakieś zioła i chilli. Wychodzi taka imitacja meksykańskiej, nawet mój małż ją umie zrobić :D
To popisowa zupa mojego męża 🤣
Nigdy innej nie zrobił. I mimo, ze jest tam mięso to smakuje mi.
 
reklama
To coś dla mnie! Połączenie zupy z soczewicy + brokuł. Garam masala nigdy nie używałam w kuchni, może pora to zmienić :) no i jak zupy to też oczywiście na bulionie, lub jak się spieszę to mam takie kostki warzywne Bio, bez oleju palmowego, wzmacniaczy itp. Nie raz mi uratowały życie :D
Ooo, skąd masz te kostki bio?

Garam masala jest super! Mój mąż uwielbia kuchnię hinduską, a Garam masala to kwintesencja tej kuchni.
 
Pani od paznokci mi sprzedała super motyw na szybką zupę. W garnku podsmażacie mięso, do tego dodajecie czerwoną fasolę, kukurydzę, trochę cebuli, i zalewacie passatą. Z przypraw jakieś zioła i chilli. Wychodzi taka imitacja meksykańskiej, nawet mój małż ją umie zrobić :D
Muszę kiedyś taką ugotować.
 
Szwagier kupił jakas fejkową firmowa torebkę dla ówczesnej dziewczyna na Allegro na święta, oczywiście nigdy nie doszła (torebka, dziewczyna to nie wiem😅). Zakup robił z konta mojego męża bo swojego nie miał 🙄 to było może z 8 albo nawet i 10 lat temu. Jakieś dwa lata temu dostaliśmy pismo z sądu o zgodę na przekazanie oskarżonemu numeru konta na który jest zobowiązany zrobić zwrot gotówki ;) pewnie rzadko się to dzieje ale jednak czasem udaje się odzyskać kasę ;) tutaj @Moonstone moglaby może coś poradzić?
Mój Paweł który był oszukany na jakieś 5 tys. teraz dostaje po 50 złotych od oskarżonego także wiesz… ja tez nie jestem optymistycznie nastawiona :(
 
Ooo, skąd masz te kostki bio?

Garam masala jest super! Mój mąż uwielbia kuchnię hinduską, a Garam masala to kwintesencja tej kuchni.
To jestem ciekawa czy mi podpasuje, bo np kminu rzymskiego nie lubię w potrawach.

Kostki warzywne są ze sklepu ze zdrową żywnością. Zawsze kupuję parę opakowań na raz :D i są naprawdę bardzo dobre.
 

Załączniki

  • IMG_20221007_162342.jpg
    IMG_20221007_162342.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 53
u mnie piękna, a ja w domu podłoge myje :D
Kurczę też miałam to w planach, żeby w weekend już nie sprzątać. To slońce jednak mnie przekonało.
Tak myślę, że @LadyCaro dobrze robisz.. W końcu musisz być upracowana i zmęczona, żeby ciąża była :D nie ma nic za darmo hah dlatego posiedzę jeszcze parę minut i idę sprzątać!
 
reklama
To jestem ciekawa czy mi podpasuje, bo np kminu rzymskiego nie lubię w potrawach.

Kostki warzywne są ze sklepu ze zdrową żywnością. Zawsze kupuję parę opakowań na raz :D i są naprawdę bardzo dobre.
To w Garam Masala jest też kmin 😕.
Czy u Was też jest dzisiaj taka piękna pogoda? ☀☀☀
Siedzę sobie teraz na tarasie i musiałam się rozebrać, bo gorąco :D opalam się :D
Oj, od wczoraj jest pięknie.
A ja na L4☹️.
Na szczęście mamy duży ogród.
 
Do góry