reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

Hejka,
Update: nareszcie kawa nie pachnie trocinami.
Gdybyś się nudziła i miała ochotę na parę podpowiedzi to się nie obrażę :D Odpłacę się w... nie wiem, rachunek pocztą? :D
Ciebie wczoraj już olałam, a to nieładnie.
Ty pisałaś, że wszystko jest za słodkie?
A jakie zapachy lubisz- w sensie kwiatowe, aldehydowe, eleganckie, rześkie, wodne?
Napisz mi tylko coś więcej, jakie zapachy lubisz.

Na priv Ci wyślę kilka propozycji, żeby tu nie spamić.
 
reklama
No to jakby się przesunęła to nic dziwnego, że ciąży nie ma skoro od 16dc nic się nie działo :p ale to tak się złożyło, że 17dc nie było ochoty, 18dc mąż miał służbę a potem to ja byłam niekontaktowa po wyrwaniu zęba, teraz mąż jest chory 🤣 No końcówka września i początek października nie był dla nas łaskawy. A ja założyłam, że owulacja była 13/14dc, bo obserwowałam sluz płodny z nitka krwi.... teraz już wiem, że owulacja jest po tym jak sluz już nie ma oznak płodnego.
Dzizassss dlaczego tego nie uczą w szkołach?!
Mnie uczyli, ale na schemacie na 28 dni i nara :)
 
Coś mi się ruszyło z testami owu ale ja chyba nie umiem do końca ich dodawać w ta aplikację bo po kilku próbach dopiero i mi zaznaczyło high do piku jeszcze trochę co ? Zobacz załącznik 1450286
Wam to tak ładnie na zdj wychodzą 😂. Ja to tak nie umiem uchwycić 😂😂😂
No to jakby się przesunęła to nic dziwnego, że ciąży nie ma skoro od 16dc nic się nie działo :p ale to tak się złożyło, że 17dc nie było ochoty, 18dc mąż miał służbę a potem to ja byłam niekontaktowa po wyrwaniu zęba, teraz mąż jest chory 🤣 No końcówka września i początek października nie był dla nas łaskawy. A ja założyłam, że owulacja była 13/14dc, bo obserwowałam sluz płodny z nitka krwi.... teraz już wiem, że owulacja jest po tym jak sluz już nie ma oznak płodnego.
Dzizassss dlaczego tego nie uczą w szkołach?!
Obserwacja śluzu co do owulacji nie polecam 🤷‍♀️, on tak potrafi kłamać 😂. Można mierzyć temp., do tego testy robić i już jest pewniejsze, a najpewniejszy jest monitoring u ginekologa.
 
Bo jak jesteście oboje zdrowi to na prawdę bez spiny :-) chyba 80 procent par zachodzi w pół roku starań, 90 procent w rok :-) na początku to fajnie się cieszyć tym czasem, bo później jeśli jest potrzebna diagnostyka niepłodności to ona skutecznie niszczy romantyczność
No ja teoretycznie jestem zdrowa, mam może lekka nadwagę i tu zauważyłam, że od kiedy piję Inofem to już nie zatrzymuje mi się tak bardzo woda, udało się zrzucić ok 2kg (piję dopiero nieco ponad miesiąc) także uważam, że fajnie będzie zrobić te wyniki hormonów, bo może te moje problemy z wagą to nie tylko moja słabość do czekolady :D zawsze sprawdzałam tylko tsh a teraz wiem, że trzeba sprawdzić jeszcze ft3 i ft4.
No i boję się sprawdzić ta glukoze na czczo 😅
A co do męża to nie wiem... jest wysportowany i szczupły, ale ma lekkie nadciśnienie i zawsze miał słabsze wyniki morfologii ale nie jakieś tragiczne (robi co roku ze względu na pracę). Jak będę robić sobie hormony to też go wezmę na taką podstawową morfologię
Ja mam dzisiaj 31dc a owu miałam prawdopodobnie około 20 dnia bo miałam monitoring :)
No i dlatego chciałbym już od nowego cyklu iść na monitoring :D chociaż... może taktyka na nowy cykl przyniesie pozytywny skutek :D w sumie nie lubię czerwca to nawet dobrze, że moj potencjalnym potomek urodzi się w lipcu 😅😅😅😅😅
 
No ja teoretycznie jestem zdrowa, mam może lekka nadwagę i tu zauważyłam, że od kiedy piję Inofem to już nie zatrzymuje mi się tak bardzo woda, udało się zrzucić ok 2kg (piję dopiero nieco ponad miesiąc) także uważam, że fajnie będzie zrobić te wyniki hormonów, bo może te moje problemy z wagą to nie tylko moja słabość do czekolady :D zawsze sprawdzałam tylko tsh a teraz wiem, że trzeba sprawdzić jeszcze ft3 i ft4.
No i boję się sprawdzić ta glukoze na czczo 😅
A co do męża to nie wiem... jest wysportowany i szczupły, ale ma lekkie nadciśnienie i zawsze miał słabsze wyniki morfologii ale nie jakieś tragiczne (robi co roku ze względu na pracę). Jak będę robić sobie hormony to też go wezmę na taką podstawową morfologię

No i dlatego chciałbym już od nowego cyklu iść na monitoring :D chociaż... może taktyka na nowy cykl przyniesie pozytywny skutek :D w sumie nie lubię czerwca to nawet dobrze, że moj potencjalnym potomek urodzi się w lipcu 😅😅😅😅😅
To jak już sprawdzasz glukozę to do kompletu insulina ;-)
 
No ja teoretycznie jestem zdrowa, mam może lekka nadwagę i tu zauważyłam, że od kiedy piję Inofem to już nie zatrzymuje mi się tak bardzo woda, udało się zrzucić ok 2kg (piję dopiero nieco ponad miesiąc) także uważam, że fajnie będzie zrobić te wyniki hormonów, bo może te moje problemy z wagą to nie tylko moja słabość do czekolady :D zawsze sprawdzałam tylko tsh a teraz wiem, że trzeba sprawdzić jeszcze ft3 i ft4.
No i boję się sprawdzić ta glukoze na czczo 😅
A co do męża to nie wiem... jest wysportowany i szczupły, ale ma lekkie nadciśnienie i zawsze miał słabsze wyniki morfologii ale nie jakieś tragiczne (robi co roku ze względu na pracę). Jak będę robić sobie hormony to też go wezmę na taką podstawową morfologię
Jak na tak młodych ludzi, to jesteście bardziej przebadani, niż mój dziadek 😄.

No dobrze, że jesteście świadomi.

Lekkie nadciśnienie, tzn. ile?
 
No właśnie się przekonałam, że być może mnie ten glut zwiódł 😅😅😅
Ja to mam czasami idealny płodny, a zaraz okres 🤷‍♀️. Czasami organizm ciężko rozgryź, sam przykłada moich 2 miesiączek w trakcie jednego miesiąca(7 dni okresu 2 dni przerwy i 5 dni okresu), sam gin był w szoku co się odwaliło 🤷‍♀️. Wykluczyliśmy torbiele, ten cykl bez spiny mam korzystać z przyjemności, a następny idę już do niego spr. Czy owu już jest czy nie, jeśli nie będzie wspominał coś o farmakologi i dodatkowo resztę badania tarczycowych i progesteron mam zbadać w 22dc.
 
reklama
Do góry