reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W oczekiwaniu na testowanie [emoji4]

Tak :) z tym ze ja zawsze miałam bardzo bolesne okresy. A teraz do tych silnych bólów nie doszło. Tylko takie lekkie podolewanie jakie jest 1-2 dni przed. Także jedyne co to mogłam przypuszczać ze się przesunie ...
Tak się składa że też mam bardzo bolesne @ a ból towarzyszy mi jeszcze jakiś tydzień przed. Teraz też tak mam chociaż 2 dni miałam dość mocne pobolewanie szczególnie po przebudzeniu się. Teraz ustalo i nie boli do testowania mam 5 dni. Ale kości mnie na sikańca [emoji16] wiem że wyjdzie negatywny bo jest jeszcze za wcześnie. Poza tym jest ok jedynie denerwuje się że nie zafasolkowało [emoji20] od iui jest dziś 9 dzień
 
reklama
Tak się składa że też mam bardzo bolesne @ a ból towarzyszy mi jeszcze jakiś tydzień przed. Teraz też tak mam chociaż 2 dni miałam dość mocne pobolewanie szczególnie po przebudzeniu się. Teraz ustalo i nie boli do testowania mam 5 dni. Ale kości mnie na sikańca [emoji16] wiem że wyjdzie negatywny bo jest jeszcze za wcześnie. Poza tym jest ok jedynie denerwuje się że nie zafasolkowało [emoji20] od iui jest dziś 9 dzień
Poczekaj spokojnie do terminu @ :)
 
Czesc dziewczyny!
Ja tez mam testowanie na 12.10
Bardzo bym chciala zeby sie udalo. Poronilam w czerwcu, i po tej stracie bardzo bym chciala juz teraz wiedziec czy sie udalo czy nie. Przed poronieniem tez troche zajelo zeby sie udalo, a skonczylo sie jak sie skonczylo..
gratuluje tym ktorym sie udalo.
I czekamy prawie wszystkie do piatku ;*
 
Czesc dziewczyny!
Ja tez mam testowanie na 12.10
Bardzo bym chciala zeby sie udalo. Poronilam w czerwcu, i po tej stracie bardzo bym chciala juz teraz wiedziec czy sie udalo czy nie. Przed poronieniem tez troche zajelo zeby sie udalo, a skonczylo sie jak sie skonczylo..
gratuluje tym ktorym sie udalo.
I czekamy prawie wszystkie do piatku ;*
Cześć trzymamy kciuki, będzie wszystko dobrze. Mnie nachodzi zrobić sikańca już wczoraj kupiłam test. Betę również mam 12.10. Ale pewnie zaczekam do piątku.
 
No a jednak nie wytrzymałam zrobiłam ten holerny test . Niestety dziewczyny jedna kreska. Objawy @ [emoji20] [emoji20] [emoji20] [emoji20] [emoji22] [emoji22]
 
Gu1505- strasznie mi przykro. Szkoda ze sobie same nie mozemy zadecydowac kiedy byc w ciazyc wlaczyc jakis przysick i juz.
Ja tez mam ochote na sikanca, ale sie powstrzymam. Jak do wczoraj nie czulam nic, dwa dni mnie kuł prawy jajnik, i to 4 dni po owu/chyba ze mi sie przesunela..
Nastepnym razem bedzie dobrze!!
A moze jeszcze teraz wyjdzie ze jestes. Moze troche za wczesnie. Trzymaj sie!! ;**
 
reklama
Gu1505- strasznie mi przykro. Szkoda ze sobie same nie mozemy zadecydowac kiedy byc w ciazyc wlaczyc jakis przysick i juz.
Ja tez mam ochote na sikanca, ale sie powstrzymam. Jak do wczoraj nie czulam nic, dwa dni mnie kuł prawy jajnik, i to 4 dni po owu/chyba ze mi sie przesunela..
Nastepnym razem bedzie dobrze!!
A moze jeszcze teraz wyjdzie ze jestes. Moze troche za wczesnie. Trzymaj sie!! ;**
Dzięki za wsparcie badanie hcg mam na 12.10 do tego czasu nie robię żadnych testów. Ten wynik będzie najbardziej wiarygodny. Chociaż podświadomie wiem że w tym cyklu nie wyszło. Chyba że zdarzy się cud.
 
Do góry