reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W oczekiwaniu na testowanie [emoji4]

Dzięki za wsparcie badanie hcg mam na 12.10 do tego czasu nie robię żadnych testów. Ten wynik będzie najbardziej wiarygodny. Chociaż podświadomie wiem że w tym cyklu nie wyszło. Chyba że zdarzy się cud.

Trzeba byc dobrej mysli!
Chociaz wiem jak to jest, sama panikuje i zastanawiam sie czy czasem jus teraz nie isc i nie nasikac na tysiac testow, moze akurat ktorys cos pokaze.
A jak dlugo sie starasz? (Mozliwe ze gdzies pisalas ale nie doczytalam)

Ja sama mam parcie jak na szklo. Niby mowie sobie ze tak jak ma byc tak bedzie, ale gdzies jednak bym chciala o tym zadecydowac jakos, wspomoc sobie samej.
 
reklama
Trzeba byc dobrej mysli!
Chociaz wiem jak to jest, sama panikuje i zastanawiam sie czy czasem jus teraz nie isc i nie nasikac na tysiac testow, moze akurat ktorys cos pokaze.
A jak dlugo sie starasz? (Mozliwe ze gdzies pisalas ale nie doczytalam)

Ja sama mam parcie jak na szklo. Niby mowie sobie ze tak jak ma byc tak bedzie, ale gdzies jednak bym chciala o tym zadecydowac jakos, wspomoc sobie samej.
Jakieś 12 lat z przerwami. Kochana mam tak samo bo w końcu chce zobaczyć te II krachy ale muszę uzbroić się w cierpliwość. Narazie brzuch mnie pobolewa.jak na @. Temp. Utrzymuje sie na 36.9 chociaz 2 dni temu mialam skok na 37 teraz dalej 36.9. Do bety mam 2 dni a do @ 4 -5 także się wszystko okarze. Ty masz jakieś dolegliwości???
 
Jakieś 12 lat z przerwami. Kochana mam tak samo bo w końcu chce zobaczyć te II krachy ale muszę uzbroić się w cierpliwość. Narazie brzuch mnie pobolewa.jak na @. Temp. Utrzymuje sie na 36.9 chociaz 2 dni temu mialam skok na 37 teraz dalej 36.9. Do bety mam 2 dni a do @ 4 -5 także się wszystko okarze. Ty masz jakieś dolegliwości???

Jej, to straszne tak dlugo sie starac i ciagle widziec 1 kreche.. wierze ze sie uda, juz niedlugo!
Ja nie mam zadnych dolegliwosci. 4 dni po owu kuł mnie jajnik dwa dni, czasami mnie ciagnie w piersiach, ale po za tym to nic, i wstaje nad ranem siku od 3 dni. Wydaje mi sie ze moze juz sobie wmawiam wszystko.
Tez mam @ na niedziele jakos.
Mialam zrobic dzisiaj sikanca, ale bylam w sklepie, patrzylam na nie i mowie nie.. to czy jestem czy nie juz sie w tym miesiacu nie zmieni, wiec wrocilam. Jutro kupie to w piatek rano zrobie. Sie zobaczy.
 
Jej, to straszne tak dlugo sie starac i ciagle widziec 1 kreche.. wierze ze sie uda, juz niedlugo!
Ja nie mam zadnych dolegliwosci. 4 dni po owu kuł mnie jajnik dwa dni, czasami mnie ciagnie w piersiach, ale po za tym to nic, i wstaje nad ranem siku od 3 dni. Wydaje mi sie ze moze juz sobie wmawiam wszystko.
Tez mam @ na niedziele jakos.
Mialam zrobic dzisiaj sikanca, ale bylam w sklepie, patrzylam na nie i mowie nie.. to czy jestem czy nie juz sie w tym miesiacu nie zmieni, wiec wrocilam. Jutro kupie to w piatek rano zrobie. Sie zobaczy.
To W piątek się okaże u nas obu [emoji1] trzymam kciuki
 
reklama
Do góry