reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W oczekiwaniu na testowanie [emoji4]

reklama
Witajcie, czy wg Was widać cień drugiej kreski na teście? Staramy się już ok rok czasu. . Proszę o poradę
 

Załączniki

  • 20181011_181212.jpg
    20181011_181212.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 291
Kurcze. Tylko to są tak specyficzne boleści że czuję że dostanę :( jak jutro nie dostanę @ to w sobotę rano zrobię test. Ale wiecie jak to jest :p pewnie kupię i zaraz dostanę.
Marzena...ja widzę tam kreseczke druga :)
 
Tez zawsze tak miałam z testami.kupiłam i lipa, teraz nie czekałam i w dniu spodziewanej @ zrobiłam, chciałam się poradzić bo nie byłam pewna czy mi się wydawało.
 
Marzena. Ja tez widze kreseczke! Gratulacje, i teraz duzo spokoju i zdrowka!!
Pogodne. Noo tak wlasnie jest, bardzo chcemy, wyliczamy cudujemy i chcialybysmy zeby bylo dobrze. Ja mam jeszcze jeden procent nadzieji?
 
Gratulacje Marzena :) idz na betę :) a nam pozostaje czekać :( ależ niecierpliwa jestem :p kurde. Ale bóle okresowe mam już od ponad tygodnia :(jak dostanę okres tzn ze coś jest ze mną nie tak :(
 
Sluz leje się ze mnie. Teraz od kilku dni biały ,lepki ale nie klejący. Bez zapachu. Wilgotne uczucie cały czas. Z tym ze co miesiąc wydawało mi się ze każdy symptom oznacza ciaze. Jejku jak bym chciała żeby tym razem wyszło.
 
reklama
Juz prawie rok czasu ale co miesiąc standardowo ... same wiecie. Nawet dostaliśmy skierowanie do kliniki leczenia bezpłodności. Termin na przyszły miesiać. Mój wyleciał do pracy i wróci dopiero 21 10... super byloby czekać na Niego z koszulka z napisem Witaj Tato. A Wy? Długo?
 
Do góry