reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w którym tygodniu urodziło sie wasze dziecko?

Magda ja rodzilam na Ligocie i naprawde tam jest fachowa opeka. Moj synek urodzil sie w 33 tc i byl wiekszy ale zobaczysz u was tez wszystko bedzie dobrze . mala dostala 7 pkt to super badz dobrej mysli bo naprawde nie jest zle
 
reklama
Magdaim83 - ja też tam rodziłam synka. Dostał 6 pkt, nie umiał oddychać i trochę tam poleżał - ale teraz ma już prawie 8 lat i w ogóle nie widać po nim wcześniactwa. Nie martw się! Będzie dobrze.
 
Witam :-) jestem mamą 9 miesięcznego Kubusia,który urodził się w 34 tyg ciąży z wagą 1500g długość 47 cm. Dostał w 1 min 6punktów a w 2 8punktów.
 
witam,

jestem mama blizniaczek, ktore urodzily sie w 34 tyg. i 6 dni, waga 1980 i 2370. Porod byl naturalny. Male lezaly w szpitalu 2 tygodnie i 6 dni, byly tylko podgrzewane i niestety mialy zoltaczke.Teraz maja prawie 2 miesiace i wszystko jest ok. Czekamy na pierwszy swiadomy usmiech.
 
Witam..dziekujemy za wsparcie..mala od wczoraj oddycha sama i jest na sali wczesniakow ...przytyla tylko 30g a dzis ma badanie serduszka bo wykryto jakies szmery...mamy nadzieje ze edzie dobrze ze juz wkrotce bedziym mieli ja w domku...mam tez nadzieje ze wkrotce pozwola mi ja dotknac, przytulic...
 
Witam magdaim83 nie przejmuj sie przybieranie twojej młej na wadze. Moj Kuba tez strasznie powoli przybierał na wadze, normalnie masakra kazdego dnia tylko bylo oczekiwanie na to czy przybrał coś na wadze bo powiedzieli ze dopiero wyjdziemy jak bedzie miał 2 kg.( o ile oczywiście nie bedzie zadnych kąplikacji) i jezscze na dodatek nie miał odruchu ssania, straszny niejadek z niego był. Zaczynał jeść od 2ml mojego mleka a jak wychodziliśmy to jadl po 40ml.
 
Magda wazne ze przybiera na wadze:-) ja pamietam jak Adas długo spadał i lekarze powiedzieli ze wszystko jest opk tylko waga wiec czekalam az zacznie przybierac abysmy mogli isc do domku
 
Witam, jestem mamą 16-sto miesięcznych bliźniaków.
Urodziły się poprzez cesarskie cięcie na początku 33 tygodnia ciąży.
Córeczka miała 42 cm i ważyła 1890 gram, a synek miał 37 cm i ważył 1150 gram.
W szpitalu przebywały 5 tygodni.
Po skończeniu roczku, uznano, że nadrobiły wszystko i są traktowane jak dzieci urodzone o czasie.
 
Witam, jestem mamą 16-sto miesięcznych bliźniaków.
Urodziły się poprzez cesarskie cięcie na początku 33 tygodnia ciąży.
Córeczka miała 42 cm i ważyła 1890 gram, a synek miał 37 cm i ważył 1150 gram.
W szpitalu przebywały 5 tygodni.
Po skończeniu roczku, uznano, że nadrobiły wszystko i są traktowane jak dzieci urodzone o czasie.
Witam:-)
Ja tez jestem mama blizniaczek ktore w maju skoncza 2 latka:tak:
Fajnie ze Twoje maluszki taks zybko wszytsko nadrobily:tak::tak::tak:
Zapraszam Cie na watek" dzien po dniu czyli pogaduchy wczesnych rodzicow"
Pozdrawiam
 
reklama
Witam serdecznie wszystkie mamy :) Mam na imie Asia, moja córeczka przyszła na świat w 29 tc z wagą 1330 wzrost 38 cm..kiedy wspominam tamte chwile i 45 dni spędzonych w szpitalu w niewiedzy i strachu co przyniesie następny dzień, aż nie chce mi się wierzyć że ta mała kruszynka skończyła 28 lutego roczek, waży 9,5 kg i mierzy 72 cm :-) .. przez ten rok dużo przyszliśmy..kontrole..badania..rehabilitacja..ale było warto bo dziś Marysia jest śliczną pogodną dziewczynką..chodzimy nadal na rehabulitację ale to tylko ze względu na to że Marysia nie ma ochoty na raczkowanie :-) poprostu nie i koniec..życzę wszystkim mamą dużo zdrowia i wytrwałości dla nich samych i ich pociech..trzeba wierzyć że będzie dobrze :tak:
 

Załączniki

  • IMG_1409.jpg
    IMG_1409.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 114
Do góry