reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

Wszystkiego nie mamy, chcemy już po prostu iść na wizytę i dowiedzieć co i jak. A na resztę badań potrzebnych nas skierują :) gdzieś na ich stronie jest lista, ale to pewnie taki standard podstawowe, hormony i wirusologiczne badania :)
okej, a zakładasz, ze kiedy pi razy oko będziecie mogli podejść do procedury? Ja jeszcze jestem zupełnie ciemna w tym temacie.
 
reklama
okej, a zakładasz, ze kiedy pi razy oko będziecie mogli podejść do procedury? Ja jeszcze jestem zupełnie ciemna w tym temacie.
Oj nie mam pojęcia i staram się nie nastawiać 😂 ale oczywiście mam cichą nadzieję, że może udałoby się zrobić potrzebne brakujące badania jeszcze w tym cyklu i od następnego może ruszyć ze stymulacją… Aczkolwiek to już timeline dość napięty by był przez to że ta owulacja tak szybko znowu, więc podejrzewam że prędzej stymulacja do punkcji w lipcu. Wszystko się w środę okaże mam nadzieję 🙈
 
Oj nie mam pojęcia i staram się nie nastawiać 😂 ale oczywiście mam cichą nadzieję, że może udałoby się zrobić potrzebne brakujące badania jeszcze w tym cyklu i od następnego może ruszyć ze stymulacją… Aczkolwiek to już timeline dość napięty by był przez to że ta owulacja tak szybko znowu, więc podejrzewam że prędzej stymulacja do punkcji w lipcu. Wszystko się w środę okaże mam nadzieję 🙈
No super, czekam z niecierpliwością na Twoją wizytę, będziesz przecierała nam szlaki
 
Hej wszystkim ☺️☺️😁😁 Zapisuję się na testowanie na 21.06. Trochę o mnie. Mam 24 lata, 2 poronienia w tamtym roku za sobą, wszystkie badania na super i kariotyp do du*y. Dlatego też jestem na końcówce procedury invitro. Jeśli wszystko pójdzie dobrze to 11.06 będę transfer. W sierpniu miną 4 lata odkąd się staramy. Pokładam w tej procedurze, transferze dużą nadzieję. Jak transfer się nie uda to się załamie po raz kolejny ale oczywiście będę się starać dalej.... 😓
Miłego dnia i wszystko co najlepsze dla was z okazji dnia dziecka! 😁😁😘😘
 
Hej, poproszę o zapisanie na 7.06 🥰 jest to też dzień kiedy po raz pierwszy mamy konsultacje w klinice. Wyniki badań już mamy, moje hormony super, a nasienie 2x lepiej niż było (choć wciąż nieidealne…). Mam nadzieję, że nawet jak zobaczę biel po raz kolejny, to może w klinice w końcu się już za nas wezmą 🌸
 
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa ;-)
Ja mam 27 lat, mój narzeczony 28 lat. Dziś testowałam i jak to często widzę „biel Vizira”….
Teraz czekam na okres i potem będzie nasz 4 cykl starań. Wiem, że to krótko ale ja nie należę do cierpliwych osób. Myślałam że od razu się nam uda a tu klops.
Zrobiłam już sobie badania: AMH, SHBG, progesteron, LH i estradiol (wykupiłam jeden z pakietów w alabie).
Może któraś z was pomogłaby mi ocenić wyniki? Z tego co widzę to są ok ale może ktoś bardziej siedzi w tym temacie więc byłabym wdzięczna.
Staramy się zdrowo odżywiać i bierzemy suplementy. Myślę aby zacząć w wakacje monitoring owulacyjny.
Pozdrawiam wszystkich 😍
 
Już po IUI 😎. Udało się chociaż rano w klinice prawie popłakałam się z swojego pecha. Co może sie wydarzyć w takim miejscu ? Coś podmokło na suficie w laboratorium, spadł kawałek płyty z sufitu, lała sie woda…🫡 zaczęli przepraszam ludzi, odwoływać wizyty panom. Na monitoringu kuwa jeden pęcherzyk ( po Lamecie i Menopurze), wyglądał jakby właśnie pękał lub pękł. Na wyniki krwi czekałam 3h!
Ale udało sie 🥰 Z tego co zrozumiałam to tylko nam nie odmówili z racji, że nie było już pola manewru w przesunięciu
 
Już po IUI 😎. Udało się chociaż rano w klinice prawie popłakałam się z swojego pecha. Co może sie wydarzyć w takim miejscu ? Coś podmokło na suficie w laboratorium, spadł kawałek płyty z sufitu, lała sie woda…🫡 zaczęli przepraszam ludzi, odwoływać wizyty panom. Na monitoringu kuwa jeden pęcherzyk ( po Lamecie i Menopurze), wyglądał jakby właśnie pękał lub pękł. Na wyniki krwi czekałam 3h!
Ale udało sie 🥰 Z tego co zrozumiałam to tylko nam nie odmówili z racji, że nie było już pola manewru w przesunięciu
Jaka historia 🙈 dobrze że się udało. Oby z pozytywnym rezultatem 🤞🏻
 
reklama
Już po IUI 😎. Udało się chociaż rano w klinice prawie popłakałam się z swojego pecha. Co może sie wydarzyć w takim miejscu ? Coś podmokło na suficie w laboratorium, spadł kawałek płyty z sufitu, lała sie woda…🫡 zaczęli przepraszam ludzi, odwoływać wizyty panom. Na monitoringu kuwa jeden pęcherzyk ( po Lamecie i Menopurze), wyglądał jakby właśnie pękał lub pękł. Na wyniki krwi czekałam 3h!
Ale udało sie 🥰 Z tego co zrozumiałam to tylko nam nie odmówili z racji, że nie było już pola manewru w przesunięciu
Nie trać nadziei 🙂 Mojej koleżance podczas iui lekarzowi spadło szkiełko z nasieniem. Spisała tą próbę na straty i co? Akurat się powiodła i tego też Tobie życzę ☺️
 
Do góry