reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️ W czerwcu dwie kreski na teście się pojawiają, bo wakacje staraczkom sprzyjają! 🏖

reklama
Chciałabym zacząć przygodę z testami owulacyjnymi jakieś rady dla mnie macie ? Mają one sens bez mierzenia temperatury ? Bo u mnie mierzenie temperatury o jednej godzinie nie ma szans bo pracuje na różne zmiany i zazwyczaj o połowie rzeczy zapominam 😂
Ja kupuje z domowego labolatorium na allegro 5szt w promocji 9-11zl . Korzystam z aplikacji premom do robienia zdjęć testów ale nieraz gołym okiem widać pozytyw ;)
 
Cześć Wam, witam znajome twarze ze Staraczek ☘️
Ja na testowanie się nie zapisuję, bo jak pewnie wiecie Stary dopiero zaczął przygodę z suplami, więc wątpię żeby efekty były tak szybko widoczne 😅
Poza tym ostatnio mało okazji do seksów bo albo nocują u nas rodzice albo się kłócimy 😅

Trzymam za Was kciuki i będę czytać w wolnych chwilach. Oby czerwiec przyniósł same dwukreski ❤️
 
Cześć, dołączam do kolejnego wątku miesięcznego, raczej bez szans na powodzenie ale testować itak będę. 😁
Proszę o wpisanie na 16 czerwca, może będzie prezent na imieniny skoro na urodziny nic nie wyszło. 😅 owulacja prawdopodobnie w rocznicę związku więc może, może coś z tego będzie. 😁
 
Chciałabym zacząć przygodę z testami owulacyjnymi jakieś rady dla mnie macie ? Mają one sens bez mierzenia temperatury ? Bo u mnie mierzenie temperatury o jednej godzinie nie ma szans bo pracuje na różne zmiany i zazwyczaj o połowie rzeczy zapominam 😂
Sama się też nad tym zastanawiam, bo z mierzeniem temperatury też mi nie idzie 😆🙈. A używam testów owulacyjnych z firmy Babyplan i ładnie się barwią. Co do skuteczności - nie polegam na tego typu testach w 100% 🤷🏼‍♀️.
 
reklama
Mi dwie aplikacje pokazują owulacje w innych terminach 🙈😂
Dlatego postanowiłam ze będzie seks co drugi dzień przez cały miesiąc 🙈😂 większa szansa by trafić.

Martwi mnie tylko czy gynoflor nie utrudni zapłodnienia🤷🏼‍♀️
 
Do góry