reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uśnij wreszcie

u nas tez mniej wiecej wypada w tym samym czasie bo ok 12 w [płudnie i ok 16 a wstaje o 8 rano a spac idzie ok 21

co do usypiania na rekach to podziwiam musisz miec duzo wolnego czasu i bardzo zdrowy kregosłup...

ja niestety nie mam ani jednego ani drugiego wiec niestety u mnie siła rzeczy nie da rady na rekach.;-)
 
reklama
ja mam straszny problem z moim jasiem ma juz prawie 7 miesiecy a w nocy potrafię wstawać do niego nawet 5 razy wogole nie chce spać, budzi sie w nocy zaczyna gadać kręcić się i płakać w dzien nie spi długo głodny tez nie jest wiec naprawde nie wiem czemu tak jest moze macie jakies sposoby bo próbowałam juz naparwde wszytskiego :-(
 
eli u nas jest to samo w nocy, ale u nas problemem sa prawdopodobnie zeby gorne.
na razie nic z tym nie robie tylko dzielnie wstaje w nocy te 5 czy 6 razy...no ale jak to sie nie zmieni to bede musiala cos zaradzic, tylko co to jeszcze nie wiem:-(
 
moja Weronika jak sie czesto budzi to znaczy,ze jej cos jest; z regoly daje smoka poglaszcze i powiem zeby spala i spi
raz sie budzi na mleko kolo 5-6 ale Oski tez tak mial...
z zasypianiem odpukac nie ma problemu-zawsze zasypiaja oboje kolo 20; jak mala miala druga drzemke dluga to wycioagam ja (bo gada i krzyczy i Oskar nie moze spac) pobawi sie z pol godziny i w kimono
cale szczescie
 
U mnie się pory drzemek zmieniły - pierwsza normalnie około 11:00 i tak z 1,5 h - 2 h, ad ruga wczesniej była po obiedzie około 15:00, teraz młoda z reguły zasypia dopiero około 17:00 i śpi tak 1 h-1,5 h. Na noc około 20:00, lub parę minut po zasypia.
 
Kasia I o której wstaje rano, bo moja Wiki ma 3 krótkie drzemki w ciągu dnia, na noc zasypia ok 18:30, ale potrafi się obudzić już po 5 rano i koniec spania, nie chce jeść bo nie płacze tylko bawi się i gadać próbuje :tak:
 
reklama
Mój Maksiu też ma tylko 2-3 drzemki po pół godziny,chociaż ostatnio udaje mi się je wydłużać,raz się udaje raz nie.Spać idzie zazwyczaj ok 20,wstaje ok 7-8
 
Do góry