reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG

reklama
Calkowicie sie z Toba zgadzam,az dech w piersiach zapiera.A teraz spadam bo moj mezulek ma dzisiaj wolne i obiadku sie domaga.Postaram sie odezwac wieczorkiem.Buziaki.pa
 
No dziewczynki, trzymajcie za nas kciuki, skoczę tylko pod mały prysznic i spadam do pana gina. Żyby tylko z malenstwem wszystko było ok.
 
Z maleństwem wszystko ok. Niedługo powinno się zacząć ruszać, prawdopodobnie już się rusza, a ja to odbieram jako male bóle brzuszka. Rozpycha się troszkę.
Wiecie jakie jest śliczne? Leży sobie na pleckach i macha rączkami
 
Gratuluje Sylwia ,a widzisz ze Twoje zamartwiania byly nie potrzebne :)
Trzeba sluchac Forumowiczek na BB :)
A tak na powaznie jeszcze raz gratuluje i ciesz sie ze wszystko OK z dzidzia i widac ze i tobie humorek sie poprawil :)
 
Sylwia gratulacje, super,że z dzidziulkiem wszystko ok:)
KArolla co do mężów to mi się dzisiaj mojego udało zaciągnąć do mamai ja i zainteresować łóżeczkami mebelkami ale tak poza tym to tez nie za bardzo się angazuje.Mówię mu o szkole rodzenia a on mi na to,że zwariowałam i że on miałby sobie nie poradzić hi hi hi oczywiście nigdy żadnego dzidziulka nie kąpał,nie przebierał ale on nie da rady.Faceci są straszni!!!!!!:)
Twardziele jedni a jak maja byc przy porodzie to może poczekaja za drzwiami albo jakos tam z boczku hi hi hi:)
Karolla musiałam się przepisac na 23 września bo mężulek pracuje i by nam ne pasowało.Na którą Ty idziesz??
Pozdrowionka dla Was i brzuszków
 
Puma ja mam na 18.00 wizyte może się spotkamy?
Odebrałam właśnie dzisiaj rano wyniki testu potrójnego
napisane jest że na podstawie testu nie stwierdzono wskazan do inwazyjnej diagnostyki prenatalnej
poza tym badanie przesiewowe Trisomii 18 jest mniejsze niż 1:10000 co pozostaje w normie
Wyliczone ryzyko Trisomii 21 poniżej granicy dla podniesionego ryzyka a MoM dla AFP plasuje sie w polu
niskiego ryzyka wady cewy nerwowej!! Ha ha jak oni to jasno piszą ;D
ale tak z wykresu wywnioskowałam że ryzyko zachorowan jest niskie!!!
Sylwuś widzisz obawy nie są potrzebne dzidzia miewa sie super !!!
Słuchaj koleżanek z BB ;D
 
reklama
Sylwia ciesze sie, ze z Twoja dzidzia wszystko oki :)

Ja jeszcze dwa dni i tez moze sie czegos wiecej dowiem o mojej dzidzi byle do czwartku bo umoieram z ciekawosci
 
Do góry