reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG

reklama


[ img width=57 height=55]http://img344.imageshack.us/img344/4571/boyballoon3nh.gif[/img ]


[ img width=57 height=55]http://img344.imageshack.us/img344/5163/girlballoon7pd.gif[/img ]

wystarczy skopiowac i usunac spacje sprzed img i z konca img




 
Hej Dziewczynki:)
Dawno mnie mnie było a tu az huczy od rozmów:)
Karolla ja idę na 15.00 bo potem do wieczora mam treningi:(CHyba znowu nie będzie nam dane się spotkać:) Musze Ci powiedziec,że bardzo jasne są te wyniki,po prostu wszystko wiadomo:)
Pozdrowionka dla mamuś :):)
 
Dziobek to o czym mowicie jest pelne podziwu,mysle ze niewielu jest takich ludzi,jak rowniez
gratuluje meza,bo faceci troche bardziej ostroznie podchodza do adopcji.
 
dzieki lwica jak patrze na te dzieciaczki ktore przywoza do znajomej zaniedbane ,neszczesliwe,to az sie serce kraje :(
a jak czloweik chce przygarnac takie nieszczesliwe dzieciatko to jeszcze problemy sprawiaja .
Adopcja w tym kraju graniczy z cudem,jest wielka biurokracja i jeszcze mowia ze to dla dobra dziecka ,a dzieciaka przewoza od jednego domu dziecka do drugiego .
Jezeli naprawde nie ma ci kto pomoc w takich sprawcch to jest przekichane .
Dlaczego nasz kraj jest taki skorumpowany????
rodziny z zagranicy biora od nas noworodki w przeciagu 2 tygodni od urodzenia a polskie rodziny musza sie miesiacami wloczyc po sadach .
musza przejsc mnostwo szkolen,zebran,wizji lokalnych ...ach szioda gadac .
Zycze wszsytkim dzieciaczkom niechcianym zeby znalazly swoje kochajace rodziny.
/sorki dziewczyny ze tak sie rozpisalam zle dzisiaj znowu przywiezli do znajomej malenstwo ma 4 m-ce przez dwa miesiace byla w szpitalu bo mamuska ja pobila bo dziecko w nocy plakalo .
mamusia w sumie normalna ma juz 3 dzieci rok po roku i po prostu byla zmeczona tym wszystkim .
teraz placze podobno i chce odzyskac dziecko .
jak znam zycie to nasze prawo powie ze lepsza taka matka jak zadna .i dzidizae jej oddadza a ona pewnie znowu zrobi to samo .
jak mozna tak pobic 2 miesieczne niemowle .
jeszcze teraz dzidzia nie wyglada najlepiej po 2 miesiacach hospitalizacji:(
Jak ja zobaczylam to az mi sie plakac zachcialo
pozdrawiam i sorki za taki watek:(

 
My z utęsknieniem czekamy na datę USG. A mąż zaczął nareszcie gadać do brzuszka, co sprawia,że łezka kręci mi się w oku. :)
Jeszcze 15 dni:) :) :)
 
Dzioobek jestem tego samego zdania w naszym kraju cos zrobic bez problemow bez biurokracjii to graniczy z cudem.
Teraz kiedy jestem w ciazy to nie moge ogladac rzadnych programow gdzie sie dzieciom dzieje krzywda bo rycze jak bobr, kiedys tez nie moglam , ale tak nie plakalam jak teraz, to wszystko te hormony.Zycze sobie i Wam abysmy byly dobrymi mamusiami i wierze ze tak bedzie.Pozdrawiam
 
Dziewczynki nie oglądajcie takich programów my nic nie zmienimy a nasze dzidzie tylko mają w brzusiu stresik
przez to ja za to oglądam kiedy mogę Narodziny w tvn style o 21.30 albo moze to jest na kanale Club
wybaczcie ale nie pamietam :)
 
reklama
Do góry