reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG naszych malenstw

reklama
JOAŚ - GRATULACJE NARESZCIE KOLEJNY CHŁOPAK, BO NASZE pANIENKI TO DO TEJ PORY CHYBA TYKO pIOTRUSIA OD LEYNY MIAŁY ;) (jeżeli jakis chłopak jeszce jest to przepraszam za przegapienie :-[ )

Leyna , ważne że dzidziole zdrowe a bardziej ufam doktorowi swojemu niż jakimś wyliczankom na necie :)
 
Dzieki za gratulacje. Z imieniem nie wiemy bo nasze ulubione "zjete" przez bardzo bliskie osoby w rodzinie: brat, bratanek, a to co mi sie podoba to zle sie kojarzy mojemu mezowi i odwrotnie. Wiec poki co kropka. Chcemy krotkie i twarde no i ze swietym patronem...Ale wymagania, co?
 
Dla dziewczynki duzo latwiej wybrac imie niz dla chlopca...Przynajmniej w naszym przypadku tak jest, ze dla corki mielismy odrazu, a dla synka musielibysmy dlugooooooooo myslec :)
 
Joaś pisze:
miesiaczki.





No i Piotrus Leyny ma kolege :) Maz sie cieszy jak nie wiem co. No i w dodatku przypadkiem (jak caly dzisiejszy dzien pelen przypadkow) byl ze mna na tym usg. Prawie sie poryczal. Dziekowal mi bardzo za kolejego syna.

gratulacje joaś
dopiero doczytałam
 
Joaś pisze:
Leyna pisze:
Joaś pisze:
Chcemy krotkie i twarde no i ze swietym patronem...Ale wymagania, co?
no Joaś ja znam takie imię: krótkie, twarde i ze świętym patronem. Piotr ;D
Taaak... No to moj brat. Starszy ;D

Joaś a co to za problem? Ja mam bliskiego kuzyna o imieniu Piotr i muszę powiedzieć, że jak się dowiedział, że tak chcę nazwać mojego synka to był bardzo dumny :) Joaś najważniejsze jest to, co Wam się podoba a nie czy ktoś w rodzinie ma już takie imię.
 
Joaś, Leyna ma racje , jeżeli wam się podoba to nie ważne kto jeszcze nosi takie imię.
Mi od zawsze się podobało Julia(imię mojej prababci, która dobrze znałam i pamiętam) a teraz Julek wszedzie pełno no i co z tego ? pewnie i tak będzie u nas Julka, chociaz jeszcze choruje na imię Amelia i Milena. Sama nie wiem co wybrać ::)
 
reklama
Do góry