reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

Cześć dziewczyny macie śliczne fasoleczki:) Ja byłam na USG, ale lekarz nawet mi nie wspomniał o biciu serduszka coś tam zaznaczył, że niby 1cm ale nie jestem pewna tego lekarza.
 
reklama
To moje maleństwo - 5 tygodni:-):-)

dronka83 mi lekarz też nic nie mówił o biciu serca, fasola ma 9,9 mm i powiedział że wszytko jest w porządku. Wydaje mi się że to za wcześnie.:tak::tak:
 
A to moje maleństwo:

Ma 2 cm, serducho bije (183 uderzenia na minutę), maluch się rusza :tak:. Pani dr pokazała mi gdzie zaczyna się tworzyć łożysko i pogratulowała zdrowej ciąży :-)
 
Ostatnia edycja:
Blueberry, ale kawał dzieciątka już masz w brzuszku!!! Super ze wszystko w porządku!!
To chyba jak narazie największy sfotografowany dzidzius na naszym forum:-D
 
Gratuluję Blueberry, mój wczoraj też był taki duży i wg USG to był 8tydz 6dzień:-).

Zastanawia mnie Twój suwaczek: według niego masz 9tydz i 2 dzień i termin na 14.03, a ja, z kolei mam 8tyg i 5 dni, a termin na 12.03. Coś tu chyba pomieszane;-)
Niemniej, GRATULUJĘ wielkiego, pięknego ludka:-):-):-)
 
silvii, bo ja miałam długie cykle i dlatego mi wychodzi późniejszy termin. Chociaż wg USG fasolka ma równe 9 tygodni, więc nie jest znów taka duża ta różnica... Zobaczymy co mój doktor powie, na razie mam termin wyliczony z kalkulatora :-)
 
silvii, bo ja miałam długie cykle i dlatego mi wychodzi późniejszy termin. Chociaż wg USG fasolka ma równe 9 tygodni, więc nie jest znów taka duża ta różnica... Zobaczymy co mój doktor powie, na razie mam termin wyliczony z kalkulatora :-)

Poza tym podobno jedynie 5% kobiet rodzi w terminie, więc wydaje mi się, że to mało prawdopodobne, aby któraś z nas znalazła się w tym gronie:-)ale...któż to wie:-D
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry