reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg chłopak czy dziewczynka

Dołączył(a)
25 Czerwiec 2017
Postów
2
Witam w 19 tygodniu ciąży dowiedziałam się ze będę miała dziewczynkę w 20 tyg okazało się jednak , że to chłopak. Sama już nie wiem bo na jednym usg widać na pewno dziewuche a na drugim chłopca. Może to pempowina ?? Może ktoś mi pomoże rozwiązać ta zagadkę
 

Załączniki

  • 4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    596,4 KB · Wyświetleń: 39 661
  • 4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    596,4 KB · Wyświetleń: 22 236
reklama
Rozwiązanie
Cześć dziewczyny proszę was o ocenę zdjęcia usg... Miesiąc temu zapowiedzieli mi syna a 4 grudnia na połówkowym ze córka... Trochę mam mętlik w głowie 😞
Hej dziewczyny ! Jestem w pierwszej ciąży (13+5). Dziecko na szczęście jest zdrowe (wszystkie wyniki książkowe, więc jestem dobrej mysli w tej kwestii <3).
Natomiast w dniu dzisiejszym lekarz stwierdził, że chłopak na 100 %. Od zawsze liczyłam, że jednak pierwsza będzie dziewczynka.
Z tego co wiem, 13 tydzień to dość wczesnie, żeby mieć 100% pewność, ale chyba widac siusiaka ( fotko brzuszka nózek i ... no właśnie Jak myślicie? :)


30710555_1676968125684492_2285225306472054784_o.jpg
 
reklama
Hej dziewczyny ! Jestem w pierwszej ciąży (13+5). Dziecko na szczęście jest zdrowe (wszystkie wyniki książkowe, więc jestem dobrej mysli w tej kwestii <3).
Natomiast w dniu dzisiejszym lekarz stwierdził, że chłopak na 100 %. Od zawsze liczyłam, że jednak pierwsza będzie dziewczynka.
Z tego co wiem, 13 tydzień to dość wczesnie, żeby mieć 100% pewność, ale chyba widac siusiaka ( fotko brzuszka nózek i ... no właśnie Jak myślicie? :)


30710555_1676968125684492_2285225306472054784_o.jpg
Hej,
Tak jak pisałam troszkę wcześniej, mi też w 13 tygodniu lekarz powiedział, że obstawia chlopca, a teraz się okazało ze dziewuszka na 100%. Na tym etapie narządy płciowe wyglądają bardzo podobnie, więc ja bym poczekała jeszcze trochę ;)
 
Jasne, przeglądając posty widzę, że dziewczyny są niezłe jeśli chodzi o rozpoznawanie :D ja tam na większości nic nie widze :p
Jeszcze mam zdjęcia całego dzieciątka :) niestety na nich równiez nie potrafie nic zobaczyć wyróżniającego:-) :)

30713429_1677124402335531_5769400959939641344_n.jpg

30714381_1677124519002186_7855757070014873600_n.jpg
 
hej dziewczyny. Jestem w 20 tc. Mam już 4 letnia córeczkę. Teraz wszystko wskazywało na chłopca (wszystko w mojej głowie: smaki, cera, kształt brzucha itp).Jednak ostatnio na usg pani doktor wykluczyła moje przeczucia mówiąc ze „jajeczek to ona tutaj nie widzi”. Nie mam niestety żadnego dobrego zdjęcia. Badanie było początkiem 20 tc. Czy myślicie ze coś tam się może jednak zmienić? Mam jedynie zdjęcie z 12 tc ale na nim chyba nic nie widać :(
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 1 162
hej dziewczyny. Jestem w 20 tc. Mam już 4 letnia córeczkę. Teraz wszystko wskazywało na chłopca (wszystko w mojej głowie: smaki, cera, kształt brzucha itp).Jednak ostatnio na usg pani doktor wykluczyła moje przeczucia mówiąc ze „jajeczek to ona tutaj nie widzi”. Nie mam niestety żadnego dobrego zdjęcia. Badanie było początkiem 20 tc. Czy myślicie ze coś tam się może jednak zmienić? Mam jedynie zdjęcie z 12 tc ale na nim chyba nic nie widać :(
Czasem po prostu maluch nie chce współpracować i nie widać co ma między nogami: czy to przysloni nóżka, obróci się nie tak albo np. łożysko rzuci cień.
Pytanie czy oprócz tego, że nie widzi jajeczek, widziała coś co totalnie wyklucza chłopca i wskazywałoby na dziewczynkę?
 
Czasem po prostu maluch nie chce współpracować i nie widać co ma między nogami: czy to przysloni nóżka, obróci się nie tak albo np. łożysko rzuci cień.
Pytanie czy oprócz tego, że nie widzi jajeczek, widziała coś co totalnie wyklucza chłopca i wskazywałoby na dziewczynkę?

Nic więcej nie mówiła. Tylko tyle ze jej zdaniem trzeba myśleć w kierunku dziewczynki bo jajeczek nie widzi. Oczywiście starsza córka bardzo się ucieszyła z wieści o siostrze ale ja w głębi serca cały czas czuje i uwierzyć nie mogę ze to nie chłopiec. Tydzień temu rękę bym dała uciąć ze na usg wyjdzie chłopiec :D
 
hej dziewczyny. Jestem w 20 tc. Mam już 4 letnia córeczkę. Teraz wszystko wskazywało na chłopca (wszystko w mojej głowie: smaki, cera, kształt brzucha itp).Jednak ostatnio na usg pani doktor wykluczyła moje przeczucia mówiąc ze „jajeczek to ona tutaj nie widzi”. Nie mam niestety żadnego dobrego zdjęcia. Badanie było początkiem 20 tc. Czy myślicie ze coś tam się może jednak zmienić? Mam jedynie zdjęcie z 12 tc ale na nim chyba nic nie widać :(
Zresztą, w 12tc to jąderka jeszcze nie są na swoim miejscu, lechtaczka z tego co kojarze jest powiększona i ją można pomylić z penisem. Dlatego trzeba znaleźć jajka, ale tak jak mówię, jajka jeszcze nie zeszły. Najlepiej płeć sprawdzac od ok. 20tygodnia, powinna być wiarygodna:). U mnie też nie na każdym USG było widać jajeczka, bo nie chciał pokazać, tak się układał. A jestem pewna, że to chłopak, bo jakieś 3razy od 20tygodnia pokazał sprzęty w pelnej krasie...:)
 
reklama
Nic więcej nie mówiła. Tylko tyle ze jej zdaniem trzeba myśleć w kierunku dziewczynki bo jajeczek nie widzi. Oczywiście starsza córka bardzo się ucieszyła z wieści o siostrze ale ja w głębi serca cały czas czuje i uwierzyć nie mogę ze to nie chłopiec. Tydzień temu rękę bym dała uciąć ze na usg wyjdzie chłopiec :D
A to tak jak mówię, u mnie też na USG nie zawsze widać jajeczka (pozycja, przysłania coś), a mimo to jest chłopak. Więc póki nie zobaczy pipki to jeszcze nic pewnego :)
 
Do góry