reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg chłopak czy dziewczynka

Dołączył(a)
25 Czerwiec 2017
Postów
2
Witam w 19 tygodniu ciąży dowiedziałam się ze będę miała dziewczynkę w 20 tyg okazało się jednak , że to chłopak. Sama już nie wiem bo na jednym usg widać na pewno dziewuche a na drugim chłopca. Może to pempowina ?? Może ktoś mi pomoże rozwiązać ta zagadkę
 

Załączniki

  • 4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    596,4 KB · Wyświetleń: 39 664
  • 4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    596,4 KB · Wyświetleń: 22 237
reklama
Rozwiązanie
Cześć dziewczyny proszę was o ocenę zdjęcia usg... Miesiąc temu zapowiedzieli mi syna a 4 grudnia na połówkowym ze córka... Trochę mam mętlik w głowie 😞
reklama
No właśnie mój się chował przed moją pani doktor na NFZ, pierwszy raz pokazał jajeczka w 20tc na prywatnej wizycie u innej pani doktor:)
Chodzę prywatnie, pani doktor twierdzi ze nigdy się nie myli jeśli chodzi o płeć. Jednak moje nastawienie na chłopca jest tak silne ze chyba aż przestało być racjonalne :D czas na pewno pokaże :)) być może skuszę się jednak na jakaś dodatkowa wizytę u innego lekarza :))
 
Chodzę prywatnie, pani doktor twierdzi ze nigdy się nie myli jeśli chodzi o płeć. Jednak moje nastawienie na chłopca jest tak silne ze chyba aż przestało być racjonalne :D czas na pewno pokaże :)) być może skuszę się jednak na jakaś dodatkowa wizytę u innego lekarza :))
Nie no, ale jesli dziecko nie chce współpracować to nawet najlepszy specjalista nie pomoże :D. U mnie do 20 nie chciał pokazać ani razu co ma, dopiero jakimś cudem jak poszłam prywatnie pokazał :D - się śmiejemy, że za darmo nie chciał... :). No mówi, że nigdy się nie myli, a powiedziała tylko, że nie widzi jajeczek - a nie że to na pewno nie chłopiec:). Ja silnie czułam, że noszę dziewczynkę a tu niespodzianka, chłopak:)
 
Do 12 tyg kazdy jest dziewczynka .Dopiero w 12 tyg sie zaczynaja wykształcac:-)
Ja sie dowiedziałam w 16 tylko poszlam na wizytę odrazu po włączeniu USG pokazal jajeczka :D
Takze czulam ze synek ale wiadomo roznie to bywa.I kazdy mowil ze wygladam na chłopca fakt ladnie wygladalam brzuszek tez ładny ale to tez różnie bywa:-)
 
Do 12 tyg kazdy jest dziewczynka .Dopiero w 12 tyg sie zaczynaja wykształcac:-)
Ja sie dowiedziałam w 16 tylko poszlam na wizytę odrazu po włączeniu USG pokazal jajeczka :D
Takze czulam ze synek ale wiadomo roznie to bywa.I kazdy mowil ze wygladam na chłopca fakt ladnie wygladalam brzuszek tez ładny ale to tez różnie bywa:-)
Może zle ujęłam to we wpisie. Jestem w 20 tc, i początkiem tego tygodnia było badanie w którym pani doktor określiła płeć mówiąc ze bardziej w stronę dziewczynki bo jajeczek nie widać. Zdjęcie które dodałam mam z 12 tc, bo nie mam żadnego bieżącego na którym widać dziecko albo w pełnych wymiarach albo z widocznymi narządami płciowymi. Pani doktor bardziej skupiała się na aspektach zdrowotnych. Zastanawiałam się czy jest może jakaś mama która miała określona płeć w 20 tc na dziewczynkę a później się to zmieniło? Biorąc pod uwagę ze sprzęt do usg podobno bardzo dobry :D
 
Może zle ujęłam to we wpisie. Jestem w 20 tc, i początkiem tego tygodnia było badanie w którym pani doktor określiła płeć mówiąc ze bardziej w stronę dziewczynki bo jajeczek nie widać. Zdjęcie które dodałam mam z 12 tc, bo nie mam żadnego bieżącego na którym widać dziecko albo w pełnych wymiarach albo z widocznymi narządami płciowymi. Pani doktor bardziej skupiała się na aspektach zdrowotnych. Zastanawiałam się czy jest może jakaś mama która miała określona płeć w 20 tc na dziewczynkę a później się to zmieniło? Biorąc pod uwagę ze sprzęt do usg podobno bardzo dobry :D
Moja kuzynka tak miała, całą ciążę dziewucha dziewucha a jak poszła na usg w 3 trymestrze (bodajże 34 tc) z kuzynem to młody pokazał tacie śliczne jajeczka [emoji23]
 
Czyli szansa jeszcze jest :D
Pewnie, że jest, tym bardziej, że Twoja doktorka ani nie widziała dziewczynki, ani chłopca. Czyli cały czas te same szanse. Mi też raz mowila, że jajeczek nie widzi, a w rzeczywistości cały czas były, nagle nie zniknęły, tylko nie bylo widać w danym momencie, bo akurat tak był ułożony ;)
 
Witam wszystkie mamy. Jestem w trzeciej ciąży obecnie 16 tydzień ciąży. Tydzień temu ginekolog potwierdził na 100% płeć mojego Maleństwa dodam że jest to bardzo dobry ginekolog i ma najlepszy sprzęt. Zastanawiam się czy mógłby się mylić. Ta myśl nie daje mi spkoju dlatego założyłam tu Konto. Czy ktoś może mi pomóc jaka jest według was płeć mojego Maleństwa?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkie mamy. Jestem w trzeciej ciąży obecnie 16 tydzień. Tydzień temu ginekolog potwierdził na 100% płeć mojego Maleństwa dodam że jest to bardzo dobry ginekolog i ma najlepszy sprzęt. Zastanawiam się czy mógłby się mylić. Ta myśl nie daje mi spkoju dlatego założyłam tu Konto. Czy ktoś może mi pomóc jaka jest według was płeć mojego Maleństwa?
Moim zdaniem chłopak
 
Do góry